Koronaviiruse ohvrid William Hillile


Ühendkuningriigis on silmapaistev peatänavate kihlvedude tootja William Hill teada andnud, et pärast koroonaviirusega seotud sulgemise hiljutist osalist tühistamist ei avata ta enam 119 oma poodi.

Briti ringhäälingu korporatsiooni (BBC) kolmapäevase raporti kohaselt vastutab Londoni börsil noteeritud ettevõte umbes 1500 jaemüügiettevõtte eest, mis asuvad kogu riigi ulatuses ja laiuses, kuid registreerisid hiljuti 32% -list langust aastatagusega võrreldes. poole tulu suurusesse 554,4 miljonit naela (730 miljonit dollarit) koronaviiruse puhangu ja sellega seotud seiskamise tagajärjel.

Töötaja mured:

William Hill võtab tööle umbes 7000 inimest Ühendkuningriigis ning teadaolevalt üksikasjalik, et otsus peaks eeldatavasti mõjutama Portugali töökohti umbes 300 töötajat kuigi enamik neist tuleb ümber paigutada püsiv kaotus vähem kui 20 ametikohta. Väidetavalt selgitas kihlvedude tootja ka seda, et ta otsustas avalikud kohad suletud hoida murettekitavate asjaolude tõttu: karistajaid ei pruugi pandeemiajärgselt piisavalt palju naasta et nad oleksid kasumlikud.

Teadaolevalt loe William Hilli avaldust …

„Me ootame seda pikemaajaline jaemüük ei koroonaviiruse-eelsele tasemele tagasi ja 119 kauplust jäävad pärast ennetähtaegseid rendilepinguid suletuks, enamus kolleege paigutatakse kinnisvarasse. ”

Poolaasta edu:

Seevastu BBC teatas, et William Hill hiljuti lindistatud esimese poolaasta maksueelne kasum oli umbes 141 miljonit naela (185,4 miljonit dollarit) pärast kriisi kriitimist mõne sama perioodi kohta 2019. aastal 63 miljonit naela (82,8 miljonit dollarit). Väidetavalt on kihlvedude tegija ka praegu tagasimakse tegemisel 24,5 miljonit naela (32,2 miljonit dollarit) võlgadesse, mis hakati kinni pidama ja teatasid hiljuti, et tema kodumaine äri on läbijõuline taastumine.

Ülemaailmne laienemine:

BBC teatas lisaks, et Hill näitas eelmisel aastal, et ta kaalub, kas sulgeda Ühendkuningriigis kuni 700 jaemüügikohta püsivalt, kuna valitsus otsustas langetada fikseeritud koefitsiendiga kihlveoterminalide (FOBT) maksimaalse osaluse 100 kr (131 dollarit) kuni 2 kr (2,62 dollarit). Kihlvedu siiski on aktiivne veel üheksas riigis ja väidetavalt nägid oma esimese poolaasta rahvusvahelised müügitulud embrüonaalse turuosaga võrreldes aastataguse tõusuga 17% Ühendriigid spordiennustuste turg kasvanud väga auväärseks 29% -ni.

Märkimisväärne kiitus:

William Hilli tegevjuht Ulrik Bengtsson kuulutas hiljuti väidetavalt, etrõõmus“Et tema firma oli nii hästi esinenud”nendel erakorralistel aegadelEnne kui kiita omatähelepanuväärne‘Töötajad’üksteise ja klientide toetamine kogu pandeemia ajal”.

Bengtssoni avaldus on väidetavalt loetud …

Järelduskava pakkus teretulnud ja õigeaegset tuge ja tähendas, et saaksime kaitsta oma 7000 jaekaubanduse töökohta Ühendkuningriigis. Seetõttu otsustasime, et pärast majanduse elavnemist on sissenõudmine tugev, otsustasime hädas olevad vahendid tagasi maksta. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga