Koronaviiruse mured Hongkongi jaoks


Hongkongi valitsus teatas, et pikendab oma praegust koroonaviirustega seotud piirikontrolli parve vähemalt 7. juulini pärast seda, kui registreeriti eelmisel nädalal kuus uut potentsiaalselt surmava tervisehäda juhtumit.

Inside Asian Gaming ja GGRAsia teadete kohaselt lõppesid hiljutised nakkused kahenädalase kestusega, mille käigus endine Briti enklaav ei leidnud uusi koroonaviiruse juhtumeid ja tõi kaasa ajaloolise elanike arvu, keda seni on tabanud väga nakkav tervisehäire 1094-ni nelja surmaga.

Kahenädalane eraldus:

GGRAsia teatas, et laiendus tähendab kõiki, kes reisivad linna alates Taiwan, Aomen ja mandriosa Hiina jätkatakse 14-päevase karantiiniperioodi sisestamist, mille jooksul nad peavad kogu aeg siseruumides viibima. Sophia Chan Siu-Chee, Toidu – ja tervishoiuminister Hongkong, mis väidetavalt on ka selle territooriumi alalhoidmise kohustus kehtivad sotsiaalsed distantseerimispiirangud veel kaks nädalat kuni 18. juuni.

Taastumise pikendamine:

Kohalik maaklerfirma JP Morgani väärtpaberid (Aasia Vaikse ookeani piirkond) väidetavalt ütles GGRAsia, et uudised tulevad kui „pettumus”Macau lähiterritooriumil asuvatele kasiinooperaatoritele, kuna nad on alates veebruarist näinud vaeva koronaviiruse mõju all kannatava tööstuse elavdamiseks. Väidetavalt selgitas Hongkongi peakontor, et paljud ootasid selliseid piiranguid et seda lõdvendada selle kuu hilisemast ajast kuigi viimasel pikendusel võivad olla soovimatud tagajärjed piirates märkimisväärselt reisimist endise Portugali valduse ja Hiina naaberriigi Guangdongi provintsi vahel.

Teadaolevalt loe JP Morgan Securities (Asia Pacific) Limited avaldust …

“Me arvame, et Aomen kannatab”tagatise kahju“, Kuna see on olnud koroonaviirusest vaba juba 55 päeva.”

Vaikne ajakava:

Omalt poolt ja Inside Asian Gaming teatasid, et Aomeni kasiinotööstus on selle viimase laienduse suhtes eriti haavatav kuna see tervitab suurt hulka mängumehi Hongkongist ja Mandri-Hiinast. Allikas väitis, et linnaametnikud on tavapäraselt visalt visanud konkreetseid tähtaegu seoses sellega, millal nende endi piirikontrolli Guangdongi provintsi ja Hongkongiga võib leevendada, hoolimata asjaolust, et nad pole koronaviiruse juhtumit pärast seda registreerinud. aprilli alguses.


chinataiwanguangdongi provintsjp morgaani väärtpaberid (Aasia ja Vaikse ookeani riigid) piiratudkorporatiivne viiruskarantiinisotsiaalne distantseeruminepiirikontrollssofia chan siu-cheeLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga