Koronaviiruse mure Gentingi Malaisia ​​Berhadi pärast


Juhtiv investeerimispank on kärpinud Aasia kasiinooperaatori Genting Malaysia Berhad eelseisvat tulude prognoosi umbes 58%, kuna eeldatav koroonaviiruse põhjustatud langus tulevikus külastab.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt sisaldas Maybanki investeerimispanga Berhadi deklaratsioon analüütiku Samuel Yin Shao Yangi koostatud hinnangut pärast seda, kui Malaisia ​​kehtestas uue liikumiskontrolli korralduse kuues oma osariigis. Allikas täpsustas, et see direktiiv, mis hõlmab Sabahi, Johorit, Selangorit, Melakat, Penangi ja Kuala Lumpuri föderaalset territooriumi, peaks kehtima 26. jaanuarini ja keelab lisaks riikidevahelisele reisimisele ka kahjustatud alade vahel liikumise.

Osaline bassein:

Genting Malaisia ​​Berhad vastutab oma koduriigi hiiglasliku Resorts World Gentingi arendamise eest ja hiljuti registreeris selle kolmanda kvartali kahjum 178,43 miljonit dollarit kuna see lepib jätkuvalt koroonaviiruse pandeemia mõjudega. Yin märkis, et tõenäoliselt läheb see olukord veelgi hullemaks umbes 75% selle Malaisia ​​lipulaeva külastajatest on päevareisijad kes elavad Selangor ja Kuala Lumpuri föderaalne territoorium.

Alarmi eskaleerumine:

Uue liikumiskontrolli korralduse täitis teatavasti Malaisia ​​peaminister Muhyiddin Yassin eile pärast koroonaviiruse igapäevast nakatumist umbes 32,73 miljoni inimese seas läbis 3000. Riik tegeleb nüüd väidetavalt peaaegu 31 000 potentsiaalselt surmava nakkuse aktiivse juhtumiga, mis on üle kahe korra suurem kui novembri teisel poolel täheldatud varasem kõrgeim väärtus, umbes 14 000.

Kiire reageerimine:

Malaisia ​​kummardamine Berhad on väidetavalt vastanud uue liikumiskontrolli korralduse rakendamine, teatades oma kavatsusest tegutseda Kuurordid World Genting vähendatud võimsusega ja järgmise kolme nädala jooksul muudetud töökorras. Yin aga selgitas seda väidetavalt need karmid piirangud võivad lõppeda tunduvalt kauem tõenäoliselt lõhkuma järgmise kuu toodetega seotud oodatavaid kasumeid Hiina uus aasta pidustused.

Teatavasti lugege Yinilt hinnangut…

“Eelmine liikumiskontrolli korraldus, mis nõudis Resorts World Gentingilt tegevuse lõpetamist, viidi ellu 18. märtsil 2020 ja pidi kestma kaks nädalat, kuid Resorts World Genting avati uuesti alles kolm kuud hiljem, 19. juunil 2020. Kuna number uute koronaviiruse juhtude arv Malaisias on praegu palju suurem, kogume, et liikumiskontrolli korraldus Selangoris ja Kuala Lumpuris kestab vähemalt umbes kolm kuud. See võib põhjustada Resorts World Gentingi loobumise Hiina uusaasta kõrghooajast ja tekitab kahtlusi Taevamaailmade meelitamine avatakse 2021. aasta teisel poolel. ”