Kolmapäevane osaline taasavamine Illinoisi kasiinodes


Väidetavalt peaksid kümme Illinoisi osariigi jõepaatide kasiinot taasavama alates kolmapäeva hommikust pärast koronaviiruse pandeemia tõttu ajutist sulgemist umbes 15 nädalat tagasi.

Chicago Sun-Timesi ajalehe neljapäevase raporti kohaselt tuleb Illinoisi kuberneri Jay Robert Pritzkeri (pildil) otsus umbes kaks nädalat pärast seda, kui Indiana ja Wisconsini naaberriikide kasiinod hakkasid oma tegevust taaselustama ja see kehtib ka üle 36 000 teenindusaega, mis asuvad peaaegu 7300 restoranis, baaris ja poes kogu Prairie osariigis.

Piiratud maht:

Chicago Sun-Times teatas, et Illinoisi kasiinosid lubatakse uuesti avada alates 50% mahust 1. juuli hommikul kell 9 seni, kuni nad on esitanud kinnitatud kava selle kohta, kuidas nad kavatsevad riigiga kohtuda ranged koroonaviirusevastase avaliku turvalisuse ja sotsiaalse distantseerimise juhised. Väidetavalt hõlmavad need sätteid, mis kohustavad kauplemiskohti: desinfitseerige oma seadmeid regulaarselt sealhulgas kaardid, kiibid, täringud ja rulettrattad, varustades töötajaid samasuguse tootega tasuta kaitseaparaadid ja igapäevased tervisekontrollid.

Pesa kaitse:

Seoses mittekasiino teenindusaegade koroonaviirusejärgse operatsiooniga ja ajaleht teatas, et ettevõtted peavad järgima arvu uusi protokolle, mis võimaldavad vt üksikuid masinaid, mis on distantsilt eemaldatud või pleksiklaasist vaheseintega kaitstud.

Sularahaga seotud probleemid:

Chicago Sun-Times teatas, et Pritzker loodab nüüd, et koroonaviirusnakkuste teist lainet ei tule, kuna umbes 12,63 miljoni inimese seisund on juba kokku tõusnud 139 434 ametlikku juhtumit 6810 surmajuhtumi kohta. Väidetavalt on tööseisaku tõttu enam kui 5000 kasiinotöötajat töölt ilma jäetud ja mõistsid tõsiselt jurisdiktsiooni niigi ebakindlat rahalist olukorda.

Ajaleht teatas, et Illinois teenis umbes 114 dollarit miljonit alates eelmise aasta 1. märtsist nelja kuu jooksul kasiinodelt maksustatud tulumaksu, samal ajal nägid selle paljud teenindusajad oma panust 147 miljonit dollarit kindlustada mängude kogumaksu osas teine ​​koht ainult Illinoisi osariigi loterii taga.

Pritzker teatas väidetavalt …

„Ma ei ole ekspert, mitu korda peate pühkima videomänguterminali alla, et see oleks ohutu. Sarnaselt muudele tegevustele üritame neid asju teha mõõdukalt palju tervise- ja ohutusalaseid juhiseid. Ajutegur number üks on inimesed ei tohiks nende tegevuste ajal haigeks jääda. ”

Kaitse pant:

Tom Swoik, Tegevdirektor Illinoisi kasiinomängude ühing, teatas Chicago Sun-Times, et tema osariigi kasiinod on mõeldud saamamõned kõige ohutumad kohad, kus inimesed võivad ollaKuna toimumiskohad ontäielikult desinfitseeritud”.

Teadaolevalt loe Swoiki avaldust …

“Neil on inimesi masinate ja laudade pidev jälgimine, pühkides kõik võimalikud pinnad allapoole. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga