Kolmapäevane murranguline läbimõju Põhja-Carolina hõimude kasiinokursuses


Põhja-Carolinas ja Catawba India riik on teadaolevalt teatanud, et liigub edasi oma kavaga viia peaaegu 300 miljoni dollari suurune kasiinokuurort oma 16,5 aakri suurusele maatükile, mis talle kuulub, Kings Mountaini väikese kogukonna lähedal.

Kohaliku televisiooni WBTV avaldatud ajalehe Charlotte Observer teatel kavatseb föderaalselt tunnustatud hõim pidada a kolmapäeval toimuv spetsiaalne murranguline tseremoonia, milles loodetakse uue suve alguseks alustada oma tegevust Clevelandi maakonna uues saalis.

Konkursi kaalutlus:

Charlotte’i vaatleja teatas, et Catawba Indian Nation jätkab oma unistusega avada Põhja-Carolina kasiino, ehkki kogu projekti võib lõpuks hajutada föderaalne kohtuasi, mille esitas Cherokee indiaanlaste rivaalitsev Ida Band. Väidetavalt opereerib see teine ​​hõim olemasolevat Harrah’s Cherokee kasiinokuurorti ja Harrah’s Cherokee Valley jõe kasiinot ja hotelli ning algatas mais õigusliku hagi seoses väidetega, et tema rivaal, mis on traditsiooniliselt asunud naaberriigis Lõuna-Carolina, üritas läbi viiatänapäeva maahaaratsOma territooriumile tungides.

Kriitiline veendumus:

Ajaleht teatas, et kasiinomängude hasartmängud on Lõuna-Carolinas illegaalsed, samas kui Cherokee indiaanlaste Eastern Band usub maa usaldamise otsus seoses Catawba Indian Nationi kavandatud Põhja-Carolina kasiinokuurortiga, mis asub vaid umbes 30 miili kaugusel piirkonna suurimast linnast Charlotte’ist, tuleks kehtetuks tunnistada.

Sanktsioonide tagasilöök:

The Charlotte Observer teatas aga, et see juriidiline väljakutse sai kohtuniku järel hiljuti olulise tagasilöögi James Boasberg alates Ameerika Ühendriikide Columbia ringkonnakohus keeldus ettekirjutuse esitamisest esitatud projekti vastu. Väidetavalt juhtis see otsus Catawba India rahva pealikku, Bill Harris, täpsustades, et tema hõim alustab nüüd ehitust lootuses suuta luua oma liikmetele kohalikke töökohti ja saada osa hinnangulisest hinnangust 32 miljardit dollarit aborigeenide Ameerika hasartmängutööstus.

Teadaolevalt kuulutas Harris…

“Catawba India rahvas on põnev, et selle kauaoodatud projektiga edasi saab. Projektil on Clevelandi maakonna piirkonnale tohutu mõju väga vajalikud töökohad samuti Catawba India rahva tuleviku teemal. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga