Kolmapäev taasavatakse Singapuri kasiinodes


Teadaolevalt taastuvad Singapuris ning kuurortides World Sentosa ja Marina Bay Sands asuvad kasiinod osaliselt kolmapäevast pärast ajutist sulgemist 7. aprillil vastusena koroonaviiruse pandeemiale.

Inside Asian Gaming pühapäevase raporti kohaselt lubati kahel sündmuskohal hakata kümmekond päeva tagasi oma jae- ja söögikohtades külastajaid vastu võtma pärast seda, kui Aasia linnriik leevendas mitmeid koroonaviirusega seotud sotsiaalseid distantseerimispiiranguid.

Lühendatud võime:

Allikas teatas, et Singapuri kuurortides asuvatel kasiinodel lubatakse esialgu uuesti avada Mahutavus 25% alates 1. juuli kui nad nõustuvad järgima rangeid uusi koroonaviirusevastaseid tervisekaitse- ja ohutusmeetmeid, mille eesmärk on näha külastajaid, kellele kohustuslikud temperatuurikontrollid ja palus kanda kaitsvaid näomaske.

Eliitkogemus:

Inside Asian Gaming teatas, et 2561-toaline Marina Bay Sands, mida haldab Ameerika kasiinofirma Las Vegas Sands Corporation tütarettevõte, kavatses esialgu piirata kasiino juurdepääsu oma ettevõtte kõrgetele liikmetele Sands Rewards Club lojaalsusprogramm ja neile, kes on juba aastamaksu tasunud. Ikooniline kolme torniga kinnistu oli väidetavalt üksikasjalik, et lisaks sellele on selle eesmärk oma hoone uuesti avada Liivad SkyPark ja ArtScience Museum alates kolmapäevast atraktsiooni ning on koolitanud üle 1000 töötaja,suursaadikud ohutult eemaldumiseks. ”

Teadaolevalt loe Marina Bay Sands avaldust …

“Kasiino peab kinni ka rangetest ohututest juhtimismeetmetest. Igal mängulaual on klientide arv piiratud, samal ajal kui elektrooniliste mänguautomaatide ja mänguautomaatide kohad on piiratud vähemalt üks meeter üksteisest. Lähedaste suursaadikute lähetamine tagatakse, et kõrvalisi inimesi ei oleks. Kliendipoolsed meeskonnaliikmed ei hakka kasutama maske ja näokaitsmeid ja nad puhastavad oma käed enne ja pärast mängulaudades toimuvat vahetust. ”

Lisatud vaatamisväärsused:

Omalt poolt ja 120-aakrine puhkekeskus World Sentosa, mida haldab Genting Singapore Limited Gentingi Malaisia ​​alluv Berhadi selgitas väidetavalt, et loodab lisaks oma taasavada Universal Studios Singapore Rajatis alates kolmapäevast enne operatsiooni taaselustamist oma hiiglasel Kagu-Aasia akvaarium saal kolm päeva hiljem.


kuurordid maailm sentosamarina laht sandslas vegas liivad korporatiivne Malaisia ​​berhaduniversal stuudiod singaporegenting Singapur piiratudcoronavirussocial distancingsands premeerib klubidands skyparkartscience Museumsouth Ida-Aasia akvaariumLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga