Kolledži jalgpalli ärajäämine tooks Nevadale kaasa suured kaotused


2019. aastal võtsid Nevada spordiraamatud NFL-i ja kolledži vahendusel jalgpallis panuseid 1,87 miljardit dollarit. See oli uus rekord, midagi sellist, mida tõenäoliselt 2020. aastal ei toimu. Riik võitis eelmisel aastal kahest hooajast rekordilise 122,4 miljonit dollarit, mis on ka midagi, mida sel aastal tõenäoliselt ei toimu. Osariigi spordiraamatud on nüüd mures, et ülikoolide jalgpall tühistatakse, mis vähendaks nende sissetulekud põhimõtteliselt pooleks. Kolledžite konverentsidel kaalutakse endiselt, mida teha, kuna koronaviirus levib jätkuvalt kogu USA-s, mõjutades kõiki vanuserühmi.

Hooaja edasilükkamine:

Esmaspäeval, The Mägi läänes otsustas pandeemia tõttu sügishooaja edasi lükata, see oli jalgpalli kausi alajaotuses toimuv teine ​​konverents selle otsuse tegemiseks. Lootus on, et jalgpall saab kevadel tagasi.

Nädalavahetusel Kesk-Ameerika konverents otsustas oma sügishooaja edasi lükata. Nüüd on küsimus selles, kas mänge lükatakse lihtsalt edasi või tühistatakse need lõpuks. Kui tulemas on tühistamine, võtavad Nevada spordiraamatud umbes 50 miljoni dollarini tohutu löögi. Riigi mängukontrolli amet ei eralda kolledžite ja NFL-i panuseid, kuid numbrite järgi võtab ülikoolide jalgpall umbes 40% panustest sügis.

Varem sel aastal, Märtsi hullus tühistati, ja spordiraamatud ei suutnud teenida miljoneid spordiennustuste tulusid, millega nad on harjunud populaarsest NCAA turniiride seeriast.

Praegu tundub, et kõik on õhus. Traditsiooniliselt alustab NCAA hooaega augusti lõpus – septembris. Peatselt tuleb teha otsus selle kohta, mis juhtuma hakkab, olgu see hooaja jätkamine, mängude tühistamine või edasilükkamine.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga