Kluster Krystals Megaclusters (videopesa), autor Relax Gaming Limited


Malta online-kasiinomängude arendaja Relax Gaming Limited on teinud koostööd Austraalia sidusettevõttega Big Time Gaming, et välja anda selle aasta esimene uus videopesa viie rulliga Kluster Krystals Megaclustersis.

St Juliani Valletta äärelinnas asuv novaator teatas ametliku teisipäevase pressiteate abil, et värske debüüt näitab “oma jätkuvat hoogu” pärast väga viljakat 2020. aastat ja pärast seda, kui temast sai esimene väline ettevõte, kes kindlustas Megaclusteri mehaanik ettevõttest Big Time Gaming.

Suurepärane portfell:

Relax Gaming Limited pakub iGamingi operaatoritele juurdepääsu enam kui 1500 nimetusega raamatukogule ja teatas, et see on uus mobiilisõbralik Kluster Krystals Megaclusters on ‘pakitud võidupotentsiaaliga“kuna iga mängu keerutamine esitleb mängijatele”sümbolite täiendamise võimalus“toimetama”uskumatult tasuv mängijakogemus. “

Rikkalik kamp:

Arendaja selgitas, et tema uusim viie rea videopesa esitab väljakutse online-kasiino austajatele koondada klastrisse vähemalt kaheksa segmenti kõigi naabersümbolite väärtuse kahekordistamiseks, kolmekordistamiseks või neljakordseks muutmiseks. See täpsustas, et see Megaklustrid tegevus kehtib ka mängu paljude kordistajate kohta, et potentsiaalselt kasu saada nende algväärtusest kuni kolm korda suurem.

Meelelahutuslikud lisad:

Simon Hammon, Relax Gamingu tootejuht Limited teatas pressiteate vahendusel, et Kluster Krystals Megaclusters on ka komplektis miniatuurmängude trio see “käivitavad kuue laviini jada“ja anna mängijatele võimalus edasi minna”parandada nende mängu võitu. ‘ Nagu poleks sellest kõigest piisanud ja tegevjuht teatas, et uuel tiitlil isegi on boonusring pakkuda mängijatele maksimaalset kasu mille väärtus on kuni 9 921 korda suurem kui nende käivitav panus üheteistkümne tasuta keerutuse kaudu.

Loe Hammoni avaldust …

„Megaclusters on meie kauaaegse partneri järjekordne pealkirju haarav mehaanik Suur aja mängimine ja meil on tohutult hea meel, kui tutvustame oma esimest funktsiooni Kluster Krystals Megaclusters funktsiooni. Oleme täiendanud kaasahaaravat mehaanikut tempokas funktsioonide komplekt ja pimestav teema et usume, et selle keskmes on uskumatu matemaatikamudel. See tiitel on toonud kvaliteetset meelelahutust, mida sel aastal mängijateni toome. “


videopesa suur aeg gamingsimon hammonrelax gaming piiratudmegaclusterskluster krystals megaclusters