Kimihito Kamori tunnistati süüdi Jaapani riigiametniku altkäemaksu andmises


Jaapanis ja kohaliku turismiettevõtte Kamori endist ülemust Kanko Company Limited on väidetavalt tabanud kümne kuu pikkune tingimisi vanglakaristus pärast seda, kui ta on tunnistatud süüdi endise valitsuse ministri Tsukasa Akimoto altkäemaksu katses.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt langetati Kimihito Kamori (pildil) vastu tehtud kohtuotsus esimesena seoses kõrge profiiliga korruptsiooniskandaaliga, mis algas eelmise aasta lõpus pärast Akimoto arreteerimist väidete üle, mille ta oli aktsepteerinud hiinlastelt ebaseadusliku õhutamise eest. spordiloteriifirma 500.com.

Väljapaistev eksponent:

Kuuldavasti teenis Akimoto Jaapani peaministri kabinetti Shinzo Abe maa-, infrastruktuuri-, transpordi- ja turismiministeeriumi aseministrina hakkas väidetavalt pistist pistma vastutasuks nõusoleku eest toetada plaani, mille kohaselt pidi Hokkaido põhjaosa saar olema valitud ühe riigi tulevase kolmiku koduks integreeritud kasiinokeskused.

Kaetud kulud:

Allikas teatas, et Kamorit süüdistati vandenõu reisikulude katmiseks reisiks, mille Akimoto tegi Hokkaidosse ajavahemikus 2017. aasta september kuni 2018. aasta veebruar, lootes, et 48-aastane seadusandja viskab oma märkimisväärse kaalu kavandatud Hokkaido-põhise kasiinosüsteemi taha alates 500.com.

Kuriteo otsus:

Reedel Kamori vastu kohtuotsuses Tokyo ringkonnakohus Kohtunik Toshihiko Niwa teatas, et 77-aastane kohtualune olipakkus Akimoto ja tema pere jaoks kõige kallimat tuba ja kõige kallimat edasi-tagasi transportiVarustades samal ajal poliitikutkõigi kulude eest makstud erikohtlemine meelelahutuse ja reisi kõigi aspektide osas. ” Väidetavalt sisaldas määrus kuulutust, et õigusrikkuja oliaktsepteeris ka pealetükkivat teavet integreeritud kasiinokuurordiga seotud arvete kohta’Endiselt ministrilt.

Otsustav edasilükkamine:

Kohtunik aga väidetavalt peatas Kamori karistuse kaheks aastaks pärast seda, kui ta teatas, et kostjal olijuba tagasi astunudAmetikohalt Sapporo peakontoris Kamori Kanko Company Limited janäitab kahetsust. ”

Kavandatud projekt:

Kui plaan oli viia integreeritud kasiinokeskus Lõuna-Hokkaidosse, teatas Inside Asian Gaming sellest Kamori Kanko Company Limited pidi kulutama umbes 500 miljonit dollarit Rusutsu kuurordi arendamise laiendamiseks 500.com haldatava hasartmängusõbraliku koha korraldamiseks. See suusakuurort väidetavalt külastab juba regulaarselt igal aastal 1,5 miljonit külastajat kuid seda pidi täiendavalt suurendama 1300-toalise hotelli ehitamine lisaks suurele konverentsi- ja koosolekuruumile.


shinzo abetokyo ringkonnakohus500.comhokkaidosapporointegrated casino resortkamori kanko company limitedrusutsu resortkimihito kamoritsukasa akimototoshihiko niwaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga