Kihlveo- ja mängunõukogu kuulutas välja Liverpooli sulgemise


Ühendkuningriigis on kihlveo- ja hasartmängunõukogu kuulutanud, et pole rahul peaminister Boris Johnsoni (pildil) tänase otsusega sulgeda Liverpooli linnas kõik kasiinod ja jaemüügipanuste kauplused.

Londoni peakontoriga organisatsioon esindab umbes 90% Ühendkuningriigi mängu-, spordiennustus-, kasiino- ja bingooperaatoritest ning väljendas oma rahulolematust vaid mõni minut pärast seda, kui Johnson tutvustas uut kolmetasandilist süsteemi, et aidata riigil üle saada käimasolevast koroonaviiruse pandeemiast. Ehkki enamik riigi piirkondi tuleb esialgu paigutada keskmisele häiretasemele, peaks Liverpool ja selle 1,5 miljonit elanikku alustama elu kõrgete kategoorias alates kolmapäeva hommikust, sulgedes kõik piirkonna kasiinod, kihlveokauplused, vabaajakeskused ja spordisaalid.

Lõplik denonsseerimine:

The Panuste ja mängude nõukogu kasutas ametlikku säutsu, et väljendada oma pettumust, et ametnikud on otsustanud kehtestada uued piirangud Liverpool enne näitamata asjakohaseid teaduslikke tõendeid eelseisva režiimi tõhususe kohta. Organisatsiooni kohta öeldakse ka, et see on häiritud rahalise toetuse tajutav puudumine nii mõjutatud ettevõtete kui ka valitsuse üleriigilise jälitus- ja jälgimissüsteemi näiline ebapiisavus.

Loe kihlveo- ja mängunõukogu säutsu …

Boris Johnsoni tohutult pettumust valmistav teade et alates kolmapäevast suletakse Liverpooli linna piirkonnas sadu kihlveopoode ja kuus kasiinot, kus töötab 2300 inimest. Seda hoolimata sellest, et pole tõendeid selle kohta, et need aitaksid koronaviiruse levikule kaasa. ”

Lisatud piirkonnad:

Liverpooli kõrval teatas Briti Ringhäälinguorganisatsioon (BBC), et Inglise maakond Nottinghamshire samuti suured veealad Derbyshire, Lõuna-Yorkshire, Cheshire ja Lancashire samuti tuleb kohaldada kõrge häiretaseme piiranguid. Need on väidetavalt lisaks keelata mitme leibkonna inimestel siseruumides segamine muutes samal ajal enamiku külalislahkuskohtade, nagu restoranid ja pubid, kell 22.00 liikumiskeeldu.

Pessimistlik seisukoht:

Inglismaa peaarst, professor Chris Whittyteatas BBC-le, et ta ei ole uues sulgemiskorras kindeloleks piisav, et peale saadaKoronaviirus, mis on seni eile nõudnud peaaegu 43 000 kohaliku elaniku elu, sealhulgas 92. Riigi kõrgeim meditsiinitöötaja väitis väidetavalt ka, et kohalikud omavalitsusedväga kõrgeHäirealadel võib tekkida vajadus astuda täiendavaid samme, kuigi Johnson vastas sellega, et kuulutas väljaäärmuslik marsruut“Riikliku lukustuse”praegu.’

Johnson kuulutas teadaolevalt…

“Nii ei taha me oma elu elada, vaid see on kitsas rada, mida peame käima täieliku sulgemise sotsiaalse ja majandusliku trauma ning piiramatu epideemia tohutu inimliku ja tõepoolest majandusliku kulu vahel. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga