Kihlveo- ja hasartmängunõukogu avalikustatud muudetud tegevusjuhend


Ühendkuningriigis on kihlveo- ja hasartmängunõukogu välja kuulutanud uue kasiinomängude kujundamise toimimisjuhendi esmaesitluse, mis aitab tema arvates parandada mängijate turvalisust ja lahendada probleemse hasartmänguga seotud probleeme.

Londoni peakontoriga organisatsioon esindab umbes 90% Ühendkuningriigi mängu-, spordiennustus-, kasiino- ja bingooperaatoritest ning kasutas ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et muudetud iGamingi programm sisaldab sätteid, mis nõuavad selle liikmetelt juurdepääsu parandamist ohutumat hasartmängu käsitlevale teabele tavasid, aeglustage mänguautomaatide keerutamise kiirust ja keelake mitmed muret tekitanud funktsioonid.

Pidev kohustus:

The Panuste ja mängude nõukogu selgitas, et tema uus mängukujunduse tegevusjuhend on käivitatud pärast selle eelmise aasta avaldamist Turvalisemad hasartmängukohustused dokument ja see on täiendav tõend selle kohta oma pühendumust tööstuse standardite edendamisele. Rühm teatas, et uuendatud meetmed peaksid olema aktiivsed „selle kuu lõpuks” ja lisaks nõuavad liikmed selle lõpetamistturbomäng’Seansse kui ka mitme pesaga mängimine.

Olulised kaitsemeetmed:

Kihlveo- ja hasartmängunõukogu tegevjuht Michael Dugher (pildil) kuulutas pressiteate vahendusel, et muudetud koodeks kohustab ka selle liikmeid tutvustamamängijate tegevuse täiendavad kohustuslikud kontrollidMängupauside ja pühendumise abil, et nad töötavadmängude sildistamine”, Et suurendada teadlikkust põhiterminitest.

Lugege Dugheri avaldust …

“Kihlveo- ja hasartmängunõukogu loodi eelmisel aastal eesmärgiga juhtides reguleeritud kihlveotööstuses standardite tipptaset. Uus mängukujunduse tegevusjuhend on järjekordne näide meie kindlameelsusest probleemide lahendamiseks täita meie ohutumad hasartmängukohustused. ”

Koostöö jätkamine:

Dugher teatas, et tema organisatsioon on lisaks võtnud kohustuse töötada koos reguleerivate asutuste, akadeemikute ja tarbijatega, kellel võib olla hasartmängudega seotud kahju, naguselgitada välja parimad mängudisaini praktikadJa tagama, et uues seadustikus sisalduvad meetmed jäävadtehnoloogia muutustega. ”

Dugheri avaldus loeti …

“Olen kindel, et meie liikmed võtavad selle lähenemise omaks ja pühenduvad selle eesmärgile parandada mängijate ohutust. Ja kui me eelseisvaks valmistume Hasartmängude ülevaade, see on täiendav tõend selle kohta meie tööstuse pühendumus standardite parandamisele, erinevalt täiesti reguleerimata mustast turust. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga