Kihlvedude piiramise rahvahääletus Colorados


Ameerika lääneosariigis Colorado osariigis ja üks hasartmängude pooldajate rühm on teadaolevalt algatanud kampaania, mille eesmärk on kaotada jurisdiktsiooni praegune panustamise maksimaalne 100-dollariline piirmäär.

Kolmapäevase CardPlayer.com-i raporti kohaselt on end kohalikuks Choice Coloradoks nimetav organisatsioon lubanud koguda kuni 200 000 allkirja, et saaks oma tühistamismeetme valijate ette panna eelseisva novembrikuise valimiste hääletamise teel. Allikas, mille kohaselt toetajad usuvad praeguse keelu kaotamist, võimaldaksid “100-aastase riigi” 33 kasiinol muutuda riigi tasandil konkurentsivõimelisemaks ja suurendaksid nende turistide ligitõmbavust.

Liigne ambitsioon:

CardPlayer.com teatas, et ainult piiramisvastane kampaania nõuab ametlikult 124 632 registreeritud valija allkirja et rahvahääletus Colorado valijaskonna ette viia, selgitas allikas seda siiski Kohalik Choice Colorado soovib koguda suurt ülejääki, et võidelda selliste probleemide vastu nagu võltsnimed ja registreerimata toetajate toetus.

Tuntud patroonid:

Algatus on juba teadaolevalt pälvinud endise linnapea toetuse kasiinosõbralikule Cripple Creeki linnale, Bruce Brown, sama hästi kui Bill Cadman, viimane Colorado osariigi senati vabariiklaste juht. Kui see peaks toimuma selle aasta hääletusvoorul ja kui selle hääletajad hiljem heaks kiidaksid, siis see meede toimuks lubada kohalikel kogukondadel ise otsustada kas kehtestada kihlveolimiite ja mida sellised piirangud kaasa peaksid tooma.

Varasemad laiendused:

Viimati võttis Colorado sellise meetme vastu kaksteist aastat tagasi, kui Algatus 50 tõstis kohalike kasiinode maksimaalse panustamise limiiti alates 5 dollarist kuni 100 dollarini lubades lisaks selliseid kohti suurendada nende mängude valikut. Lääneriigi valijad kiitsid lisaks 2019. aasta novembris kitsalt heaks ettepaneku DD, et legaliseerida spordiennustused, sealhulgas need teenused pakutakse veebis ja mobiilseadmete kaudu.


referendumbetting limitcripple creekproposition ddlocal choice coloradobruce brownbill cadmancolorado osariigi senateinitiative 50Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga