Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu sügav üleskutse


Suurbritannias ja kihlvedude ja hasartmängude nõukogu on kutsunud riigikassa kantslerit Rishi Sunakit (pildil) üles jätkama paindlikkust riigi reguleeritud kihlvedude ja hasartmängutööstuse toetamisel, kuna see hakkab parvest välja tulema. koronaviirusega seotud blokeerimismeetmeid.

Londoni peakontor esindab umbes 90% Ühendkuningriigi mängu-, spordikihlvedude, kasiino- ja bingooperaatoritest ning kasutas reedel ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et kõigi tema liikmete kodumaised maismaaoperatsioonid on suletud alates 20. märtsist. valitsuse juhitud algatusest, mille eesmärk on peatada koroonaviiruse pandeemia levik, mis on siiani tapnud üle 38 400 kohaliku elaniku.

Värskendav kergendus:

Sunak asendas eelkäijat Sajid Javid pärast 13. veebruari kabineti ümberkorraldamist ja reageeris haiguspuhangule, algatades oma Koroonaviiruse töökoha säilitamise skeem, mis näeb ette, et valitsus maksab 80% kõigist hädas olevate töötajate palkadest kuni 2500 naela (3 118 dollarit) kuus. Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu kuulutas, etigati tervitatav”See samm on viis aidata umbes 64 000 inimest, kes töötavad Ühendkuningriigi jaemüügi kihlvedude ja hasartmängude valdkonnas.

Tulevad muudatused:

Kuid organisatsioon selgitas, et see programm peaks olema augustist tagasi vähendatud alustades nõudest, et ettevõtted maksaksid oma töötajatele riikliku kindlustuse ja pensionimakseid. See näitas, et selle kärpimise eesmärk on näha ka valitsuse töötajate palgakohustusi langeb septembris 70% -ni enne oktoobrit langeb see lubadus 60% -ni.

Täiendav abi:

Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu tegevjuht Michael Dugher väitis pressiteadet, et paljud maismaal asuvad kasiinod ja spordiennustuste pidamise kohad võivad hakata välja tulema nende koronaviirusega seotud unest hiljem sel kuul koos oma rühmitusega, kes soovib säilitada valitsuse abi, kuna sellised kohad ”on sunnitud töötama vähendatud võimsusega lähitulevikus vajaduse tõttu säilitada range sotsiaalne distantseerumine”.

Tuntud mängija:

Kihlvedude ja hasartmängude nõukogu teatas, et selle liikmed maksavad sisse 3 miljardit naela (3,7 miljardit dollarit) eelmisel aastal maksudesse, andes samas sisse sama palju kui 200 miljonit naela (249,3 miljonit dollarit) rahva turismitööstusele. Dugher teatas, et tema rühmal onon valitsusega suhelnud siianiJa loodab, et suudab seda suhtlust jätkata, ettagama, et kihlvedude ja hasartmängude valdkond saaks täiel määral mängida et Ühendkuningriik saaks jälle jalad alla ”.

Loe Dugheri avaldust …

„Valitsuse igasugune abi ettevõtetele praegusel ülemaailmse kriisi ajal on muidugi teretulnud ja täname kantslerit selguse andmise eest selle kohta, kuidas uus kava töötab oktoobri lõpuni. Arvestades külalislahkuse ja vaba aja veetmise sektori märkimisväärset panust Ühendkuningriigi majandusse, kutsume me üles kantslerit säilitada paindlikkus ja tunnistada, et see vajab ka edaspidi valitsuse toetust kui riik ilmneb pandeemiast. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga