Kazuo Okada jaoks oli halb päev kohtus


Jaapanis on ringkonnakohus väidetavalt tagasi lükanud Kazuo Okada (pildil) apellatsioonkaebuse, mis on tegelikult loodud selleks, et takistada endist kasiinomängijaid, et kunagi uuesti istuda Universal Entertainment Corporationi juhatuses.

Ajakirja Inside Asian Gaming teate kohaselt oli 77-aastane ärimees varem Universal Entertainment Corporationi esimeheks, kellel oli koht selle juhatuses, kuid ta vabastati ebaharilikult ametist 2017. aasta juunis pärast väidetavate väidete ilmnemist, mis olid seotud ettevõtte fondid. Ehkki miljardär on pidevalt oma süütust säilitanud, viisid väited väidetavalt pealegi selle, et ta kaotas oma analoogse positsiooni mänguautomaatide hiiglase enamusaktsionäri Okada Holdings Limited juures.

Perevõitlus:

Inside Asian Gaming teatas, et Okada võõras poeg, Tomohiro, sai sellest ebastabiilsusest hiljem kasu, saades endale samasuguse võõrandunud õe, Hiromi, et allkirjastada tema enda 9,78% -lise osalusega seotud hääleõigused Okada Holdings Limited. Allikas täpsustas seda 30-aastane usaldusleping oli tegelikult andnud 52-aastasele saajale üle kontrolli omava 53,26% -lise osaluse, mis võimaldab tal keelata isalt naasta Hongkongi peakontori juhatusse kuni vähemalt 2047. aasta mai.

Üllatusasustus:

Siiski teatati, et Okada rahulolematu tütar hiljem isaga ootamatult leppinud keset väiteid, et teda peteti Okada Holding Limitedis osalusega seotud hääleõiguse äravõtmiseks. Väidetavalt reageeris Tomohiro võimalusele kaotada oma isa ettevõtte üle kontroll Tokyo kohtult otsuse edukas saamine mis kinnitas varasemat usalduslepingut.

Tühi esitamine:

Seejärel võttis Okada vastu, algatades Rumeeniaga ametliku kaebuse Tokyo ringkonnakohus mis taotles selle varasema kinnituse tühistamist. Kuid kohus väidetavalt viskas septuagenariumi õigusliku väite välja 14. juulil, et anda sisuliselt kontroll Okada Holdings Limited ja Universal Entertainment Limited vähemalt järgmise 27 aasta jooksul Tomohiro Okadale.

Liitmured:

Varem tuntud kui Aruze Corporation, Tokyos asuv Universal Entertainment Corporation vastutab oma sõiduki Tiger Resort vaba aja ja meelelahutusettevõtte kaudu 993-toalise Okada Manila integreeritud kasiinokuurordi eest. Lisaks osaleb ettevõte praegu kohtuprotsessis, mille eesmärk on 620 miljoni dollari suurune kohtuotsus vanem Okada vastu ehituseelarve väidetav halb haldamine Filipiinide hiiglasliku kinnisvara eest.

Teadaolevalt loe Universal Entertainment Corporationi avaldust …

“Tokyo kõrgem kohus lükkas ka varem tagasi kostja teise avalduse, muutes Tokyo kõrgema kohtu otsuse lõplikuks ja siduvaks. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga