Kavandamine William Hillile


Ühendkuningriigis on silmapaistev peatänavate kihlvedude valmistaja William Hill teadaolevalt algatanud korjandusi, loodes tuua sisse umbes 200 miljonit naela (251 miljonit dollarit), et paremini ületada koroonaviiruse pandeemia hiljutisi finantsmõjusid.

Ajalehe Financial Times teisipäevase raporti kohaselt korraldab Londoni börsil noteeritud operaator aktsiapakkumist kuni 19,99% olemasolevast omakapitalist pärast seda, kui ta oli sunnitud alates 23. märtsist ajutiselt sulgema kõik oma 1533 kodumaist kihlvedude kauplust. valitsuse juhitud kampaania potentsiaalselt surmava koroonaviiruse tüve leviku peatamiseks.

Olulised algatused:

Kuigi need esinemiskohad olid lubati ametlikult uuesti avada esmaspäevast, teatas ajaleht sellest William Hill siiani on taastanud operatsioone vaid umbes 734 Ühendkuningriigi asukohas ja jätkab kulude kokkuhoiu meetmed kes on näinud, et see vähendab töötajate palku, vähendab kapitalikulutusi ja loobub viimastest dividendimaksetest.

Kahjulik puudus:

Financial Times teatas, et seda jalajälje vähenemist täiendab veelgi selle suve ülemaailmse spordikalendri peaaegu kogu koronaviirusega seotud tühistamine või ajakava muutmine, sealhulgas sellised potentsiaalselt tulusad ekstravagantsid nagu 2020. aasta suveolümpia ja 2020 UEFA Euroopa jalgpalli meistrivõistlused. Viimane samm oli väidetavalt oluline tegur kihlvedude tuludes, mis tulenevad veebipõhistest spordiennustustest, mis langesid aasta varasemaga võrreldes peaaegu veerandi võrra, et veelgi rohkem võita kogu tulude kasvu poole võrra viimase kuue nädala jooksul.

Paljutõotavad eellased:

Ajaleht teatas siiski, et William Hill on seda hiljuti teinud varaseid paranemise märke tänu mõne sportliku tegevuse osalisele jätkamisele, näiteks 16. mai Saksamaa tipplennu taaskäivitamine suletud uste taga Bundesliga jalgpalliliiga. Väljaanne teatas, et sellele taaselustamisele on ka edaspidi toeks üha populaarsemaks muutunud tänapäeva soovitused Inglise meistriliiga ja Royal Ascot hobuste võiduajamine tähelepanuväärne.

Tasuv tulu:

Financial Times teatas, et William Hill saab kasu ka hiljutisest kohtulahendist, mille kohaselt tõenäoliselt saab ta maksusoodustust kuni 150 miljonit naela (182 miljonit dollarit). Väidetavalt annab see tagasitulek Londoni peakontorile piisavalt raha katta tulevane võlakiri ja suurendavad märkimisväärselt investorite usaldust, kuna maailm võitleb jätkuvalt koroonaviiruse pandeemia põhjustatud majandusliku langusega.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga