Kauaoodatud leevendus Macau hasartmänguturule


Väidetavalt võis 39 Macau kasiinot hakata välja tulema oma väga pikast koroonaviiruse põhjustatud langusest pärast seda, kui hiljuti registreeriti keskmise päevase intressimäära märkimisväärne paranemine umbes 10,39 miljoni dollarini.

GGRAsia aruande kohaselt, mis viitab rahvusvahelise maaklerfirma Sanford C Bernstein Limited avaldusele, on kuu esimese kuue päeva näitaja peaaegu kahekordistunud kogu augusti jooksul kokku kogutud umbes 5,38 miljoni dollariga ja see tuleb siis, kui naaberriigi Guangdongi provintsi ametnikud alustasid väljastades taas mandri külastajatele individuaalse külastuse kava (IVS) ja rühmareiside viisad.

Lõdvestunud taaselustamine:

Macau mängude kogutulud kokku on jaanuari algusest alates aastaga kahanenud 81,6%, umbes 4,55 miljardi dollarini suuresti tänu ulatuslike reisipiirangute algatamisele, mis on kavandatud koroonaviiruse pandeemia leviku peatamiseks. Allikas seda siiski täpsustas need piirangud kaotatakse aeglaselt keskmine külastajate arv päevas on tõusnud hiljuti umbes 192%, võrreldes augusti alguse tabamuse kokkulangevusega umbes 14 600.

Hämar prognoosimine:

Sanford C Bernstein Limited teatas ka, et kõik prognoosid Macau pikemaajaliste kasiino väljavaadete kohtajäävad sel ajal suuresti haritud oletuseks„Tänupidevalt muutuvad tingimused muudavad ootusi”Ehkki prognooside kohaselt jõuab septembri kogumängutulu kogutulu septembri piirkonnas 414,86 miljonit dollarit, mis tähendaks langust aastaga umbes 85%.

Teatavasti luges Sanford C Bernstein Limitedi toimikut …

“Viisade väljaandmise ajakava on juba paigas, usume, et taastumise ajendiks on klientide usalduse tase reisimisel ja kulutamisel, avades Hongkongi ja Aomeni vaheliste reiside arvu ning suurendades lennutranspordi sagedust suuremas Hiinas Guangdongi, Hongkongi ja Macau lennujaamadesse, et hõlbustada pikamaareise.

Tulevad mured:

Lisaks teatas maakler, et Peking on valmis alustada IVS-i ja grupireiside viisade väljastamist aastast Macau jaoks üleriigiliselt 23. september, mispeaks külastuste arvu suurendama oktoobri keskpaigaks”, Ehkki kasiinod peavad veidi kauem ootama kuni 15% nende äritegevusest, mis saabub igal aastal lähedal asuvast Hong Hongist.

Sanford C Bernstein Limitedi avalduses oli väidetavalt …

“Hongkongi ülelinnalises koronaviiruse testimise programmis võis septembri keskpaigaks testida üle nelja miljoni Hongkongi elaniku. Kui see juhtub ja juhtumid langevad nulli lähedale, peaksime nägema, et linn lisati Mandri-Hiina-Macau reisimullile, mis saab olema tulude kohene suurendamine. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga