Kasiinotöötajad marssivad Albanys


New Yorgis arvatakse, et tuhanded kommertskasiinotöötajad laskuvad osariigi pealinna selle neljapäeva hommikul, lootes veenda kuberneri Andrew Cuomo (pildil) oma ruume uuesti avama.

Ajalehe The Citizen teate kohaselt sulgesid impeeriumiriigi kasiinod märtsi keskel osana kooskõlastatud jõupingutustest võidelda potentsiaalselt surmava koroonaviiruse pandeemiaga. Ehkki arvukalt New Yorgi osariigi üleval asuvaid arvukaid hõimemänge pakkuvaid rajatisi taasavati, on jurisdiktsiooni äripaigad endiselt lukustatud ja enne Pandeemiajärgsete operatsioonide taaselustamist peavad Cuomo kõik korras olema.

Suur koosviibimine:

Ajaleht teatas, et Albany rallit juhib Greg Mallette ka Oneida maakonna Vernon Downsi kasiinohotellist Valerie McIntyre ja Robin Torr lähedalasuvatest Tioga Downsi kasiinokuurortidest ning vastavalt Del Lago kuurortist ja kasiinost. Väidetavalt on selle kolmikuga ette nähtud ühineda umbes 5200 kaasmaalast kampaanias, milles palutakse demokraatlikul kuberneril lubada oma tööandjatel äriliste kasiinode tegevust turvaliselt taaselustada.

Teadaolevalt rääkis McIntyre ajalehele The Citizen …

„Peame töötama. Me ei taha koguda teie töötust. Teenime selle, mida me väärime. Oleme valmis tagasi tööle minema. ”

Vaidlevad mured:

Kodanik teatas, et Cuomo teatas eelmisel kuul, et New Yorgi kommertskasiinod peavad olema suletud, kunatihedus“Nende mängualade kõrvalnõuetele vastavuse tõenäosus ja ettevõtte olemus. ” Väidetavalt kuulutas ta ka, et „ellujäämise säilitamiseks pole teil vaja kasiinotJa ei ole veel avaldanud mingit ajakava nende uuesti avamiseks.

Selge julgustus:

Mallette pole siiski väidetavalt nõus, kuna ajalehele öeldi, et tema kampaania algas taaselustamist toetav Facebooki grupp mis on juba meelitanud rohkem kui 860 liiget ja kelle petitsioonide arv on olnud suurem kui 20% 2400 toetusallkirja.

Väidetavalt rääkis Mallette ajalehele …

„Kui paned meid olukorda, kus meil lihtsalt pole juhiseid, meil pole aimugi. Me ei tea, kas see saab järgmisel nädalal, kui selleks saab kaks nädalat või kui me jõuame 1. oktoobrini ja meid kõiki koondatakse. See on selle halvim osa. ”

Tagavaravorming:

Kui selle nädala Albany ralli ei peaks soovitud tulemust andma ja grupp teatas The Citizenile, et see on nii plaanib sarnaseid üritusi korraldada ka New Yorgi kommertskasiinos sealhulgas Del Lago kuurort ja kasiino.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga