Kasiinod hakkavad Pennsylvanias taasavama, kui nad vastavad nõuetele


Pennsylvania osariigis on juba taasavatud kaks kasiinot ja üks on kavas uuesti avada sel reedel, kuna piirangud lõdvendatakse pärast Covid-19 puhangut. Kuna mõned mängukohad naasevad tööle, on endiselt ebaselge, millal lubatakse ülejäänud kasiinod, sealhulgas Mount Airy kasiino ja Mohegan Sun Pocono, uuesti avada.

Pennsylvanias taasavatud kohad:

Rivers Casino Pittsburgh ja Meadows Racetrack avati osariigis esimestena, avades oma teenused selle nädala alguses. Riigi mängukontrolli nõukogu tegevdirektori Kevin O’Toole sõnul Lady Lucki kasiino avatakse reedel. Juhatus pidas eile õhtul veebikoosoleku, kus selgus, et Nemacolini kasiino kavatseb sel nädalal hiljem uuesti tegutseda.

Kasiinod, mis on või on plaanis uuesti avada, asuvad osariigi maakondades, mis on taasavamiskava rohelises faasis. Kuberner Tom Wolf koostas taasavamiskava, mis sisaldas etappe koos kasiinode sisustamisega roheline kategooria.

Taasavamise nõuded:

Kasiinod peavad enne Pennsylvanias taasavamist vastama teatud nõuetele. See hõlmab külaliste lubamist ainult rajatisse Mahutavus 50% või vähem. Nii külalised kui ka töötajad peavad kohapeal kandma maski.

Sotsiaalne distantseerumine on ka kohustuslik. Mängijate arv lauamängudes on piiratud, samuti kui palju teenindusaegu töötab. Eesmärk on hoida mängijaid lahus, et aidata viiruse levikut aeglustada. Selliseid turvameetmeid rakendatakse USA-s jurisdiktsioonides, kus kasiinode mängimist pakutakse nii mängijate kui ka töötajate turvalisuse tagamiseks.

Kasiinod osariigis on sulgemise tõttu kaotanud juba umbes kolm kuud potentsiaalset sissetulekut. Veebruaris, enne kasiinode sulgemist, nägi riik teenindusaegade ja lauamängude kokku kogutulu umbes 277 miljonit dollarit. See summa langes märtsi seisuga 120 miljoni dollarini, sest kohad olid avatud vaid mõni nädal. Aprillis ja mais oli koguarv null.

Eeldatakse, et järgmise paari kuu jooksul teenitavad tulud vähenevad, kuna mängijad on kasiinode taasavamisel ettevaatlikud.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga