Kasiino vastased saavad kubermangude umbusalduse


Jaapanis ja Wakayama prefektuuri kuberner kritiseeris väidetavalt vastaseid plaanile viia integreeritud kasiinokeskus Honshu jurisdiktsiooni Marina City tehissaarele.

Inside Asian Gamingu raporti kohaselt valiti Yoshinobu Nisaka (pildil) novembris ülekaalukalt tagasi pärast seda, kui ta oli pooldanud ettepanekut, et tema provints peaks korraldama ühe riigi kolmest Las Vegase stiilis arengust. 69-aastane poliitik on olnud ametis alates 2006. aasta lõpust ja väidetavalt usub, et sellise mitme miljardi dollari suuruse projekti elluviimine tooks kaasa hulgaliselt kohalikke turismi edendamise ja töökohtade loomise eeliseid.

Kindel vastuseis:

Allikas teatas aga sellest Wakayama prefektuur on koduks ka kindlate kasiinovastaste rühmade kolmikule, kellest üks on tuntud Wakayama võrgustik kasiinode probleemide üle mõtlemiseks, esitades hiljuti petitsiooni nõudes kogu skeemi tühistamist.

Nisaka kuulutas väidetavalt…

Pakkumise peatamine on tulevastele põlvedele vastutustundetu sest see võib sulle mitte meeldida. Kui te ei nõustu, peate pakkuma Wakayama prefektuuri taaselustamisele vastupidist alternatiivi või see on lihtsalt arvamus. Mõtlevad riiklikud ja prefektuurivalitsused piisavad meetmed petitsioonile alla kirjutanute ärevuse hajutamiseks ja ma püüan nende mõistmist saavutada. “

Peaasend:

Wakayama prefektuur on koduks umbes 944 000 inimesele esijooksjate seas koos Osaka ja Yokohama linnaga võitluses õiguse võõrustada Jaapani ühte integreeritud kasiinokeskuste kolmikut. Kohtualluvuses kiideti heaks potentsiaalsete operaatorite pakkumiste esitamise taotlus Suncity Group Holdings Japan Company Limited ja Clairvest Neem Ventures selle aasta alguses ja on nüüd mõlemad andnud kuni 19. oktoober esitada nendega seotud lõplikud äriplaanid.


osakayokohamahonshuyoshinobu nisakaintegrated casino resortwakayama prefecturemarina citysuncity group holdings japan company limitedclairvest neem venturesLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga