Kasiino rakendamise poliitika kriteeriumid avaldas Wakayama prefektuur


Jaapanis ja Wakayama prefektuuris on teadaolevalt avaldatud oma ambitsioonika kampaania rakenduspoliitika, et võita üks riigi tulevastest integreeritud kasiinokeskuste litsentside kolmikust.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt otsib umbes 945 000 inimese lõunaosas asuv Honshu jurisdiktsioon luba tuua Las Vegase stiilis rajatis koos kasiino ja paljude hotellide, näituserajatiste ja jaemüügielementidega 58,3 aakri suurusele krundile. omandis maa oma Marina City tehissaarel. Allikas täpsustas siiski, et territooriumilt nõutakse kõigepealt välisettevõtte valimist selle kavandatud hasartmängusõbraliku arenduse läbiviimiseks, enne kui ta esitab oma täidetud litsentsitaotluse föderaalsete valijate komisjonile enne 2022. aasta aprilli tähtaega.

Piiratud võistlejad:

Wakayama prefektuur käivitas teadaolevalt selle litsentsimisprotsessi taotlusetapi (RFP) eelmise aasta märtsis ja sai seejärel konkreetsed operaatoritaotlused Hongkongi peakontoriga kinnisvarahiiglase kohalikult harult Suncity Group Holdings Limited ja Kanada erakapitali haldamise ettevõtte alluv Clairvest Group Incorporated. Kohtualluvus on nüüd väidetavalt kaaluda nende kõrguste kasutamist uute kriteeriumide alusel lootuses võita sõit kolmest 40-aastased litsentsid ja avas oma kavandatud koha 2026. aasta lõpuks.

Tuttav fookus:

Uue ilme rakenduspoliitika kohustab väidetavalt keskenduma Wakayama prefektuuri kavandatud integreeritud kasiinokeskusele sport ja heaolu kaks teemat ja olla abivahendiks kogu Kansai regiooni majanduslikult taaselustada. Väidetavalt soovib jurisdiktsioon ka kavandatava arengu ligimeelitamist kuni 60 miljonit välisturisti kõrvuti umbes 143 miljardi dollari suurune majanduslik kasu 2030. aasta lõpuks.

Sobiv sünkroonsus:

Lisaks sellele on Wakayama prefektuuri rakenduskriteeriumid väidetavalt kohustab kavandatava integreeritud kasiinokeskuse kujundust täiustama ja ühtlustama selle mereäärega Wakayama-No-Ura laht saidil, et aidata reklaamida mitmesuguseid kohalikke kulinaarseid, geograafilisi ja kultuurilisi ressursse. Võimalikud operaatorid peavad lisaks lubama, et eelseisev arendus seda teeb on vähemalt miljon ruutjalga majutust samuti mitmed muud hasartmänguvälised teenused koos oma kasiinoga, mis moodustavad kuni 3% kogu põrandapinnast.

Hävitav arutelu:

Värskete protokollide kohaselt tuleb edukalt operaatorikandidaadilt nõuda ka hasartmängude kahjulike mõjude kõrvaldamist, palgates sõltuvuse vastase eksperdi ja nõudes kohalikelt mänguritelt oma riiklikult väljaantud isikutunnistuste Minu number esitamist. Lõpuks peab Wakayama prefektuur volitama kõiki tulevasi integreeritud kasiinokeskusi sisaldama märkimisväärset politsei kohalolekut kuritegevuse ärahoidmiseks jahea ja ohutu‘meelelahutuskeskkond.


rfpakkumise taotlusintervreeritud kasiinokeskuswakayama prefektuuremarina citykansaiclairvest grupp asutatudühiskonnagruppide osalus piiratud rakenduspoliitikawakayama-no-ura laht