Kasiino kriitika Nagasaki prefektuuri kohta


Lõuna-Jaapanis on rühm kohalikke arste kirjutanud Nagasaki prefektuuri kubernerile, et nad väljendaksid oma vastuseisu plaanile, mille kohaselt kohtualluvus võõrustaks ühte rahva kolmandikku tulevatest integreeritud kasiinokuurortidest.

Ajakirja Nagasaki Shimbun varasema loo tsiteerimisega Inside Asian Gamingu reedese reportaaži kohaselt esitas Nagasaki arstide liit 7. augustil kubernerile Hodo Nakamurale (pildil) ametliku kirja, milles palus tal teha vastuoluline ettepanek tuua Las Vegas. -stiilis rajatis 74 aakri suurusele maatükile Huis Ten Boschi teemapargi kõrvale.

Mõttetu projekt:

Inside Asian Gaming teatasid, et arstid usuvad ideed Nagasaki prefektuur Ligikaudu 1,3 miljoni elanikuga provintsina on suure hasartmängusõbraliku saali perenaine mängimine muutunud üha ülearuseks võitleb käimasoleva koronaviiruse pandeemiaga. Allikas selgitas, et lisaks kasutas kontsern Las Vegas Sands Corporationi hiljutist otsust loobuda võistlusest Jaapani integreeritud kasiinokeskuse litsentsi saamiseks kindla tõendina, et kogu projekt on nüüd „tarbetu ja kiireloomuline”.

Teadaolevalt lugesin Nagasaki Medicali kirja Praktikute ühing…

“Integreeritud kasiinokeskuse kogukasumi koos kasiinomüügiga toetamise põhistruktuur on murenenud. Algatused, mida prefektuur peaks tegema, on Nagasaki elanike elu taastamise toetamine. Nagasaki prefektuur ja Jaapan rahvana peaksid oma integreeritud kasiinokeskuse pakkumise tagasi võtma ja selle asemel töötama oma kodanike heaolu parandamise nimel. ”

Viivitusoht:

Ehkki teadaolevalt toetab 69-aastane Nakamura Nagasaki prefektuuri integreeritud kasiinokuurordi toomise plaani toetajat, hoiatas ta hiljuti, et kogu projekt võib peagi oodata pikka edasilükkamist tänu föderaalvalitsuse edasilükkamisele vajalike põhipoliitika arendamiskriteeriumide vabastamisel.


Las Vegas Sands Corporationnagasaki integreeritud kasiino resortsnagasaki prefektuur on kümme boschhodo nakamurabasic policycoronavirusnagasaki arstide ühendusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga