Kangwon Landi kasiino taassünd


Lõuna-Koreas ja Kangwon Landi kasiinot taga ajav operaator on teadaolevalt teatanud, et rajatis lükkas pärast kavandatud täielikku taasavamist edasi pärast hiljutist kohaliku koroonaviiruse nakkuse kasvu.

Inside Asian Gaming ja GGRAsia teadete kohaselt tuli Kangwon Land Incorporatedi ilmutus pärast seda, kui Lõuna-Korea registreeris koronaviiruse juhtumite suurimat igapäevast arvu teisipäeval alates 8. aprillist, kuna umbes 40 inimesel diagnoositi potentsiaalselt surmav vaev.

Koroonaviiruse sulgemine:

GGRAsia teatas, et Kangwon Landi kasiino on Lõuna-Korea ainus kasiino, mis lubab kohalikel mängida välisturistide kõrval, kuid see pandi ajutiselt kinni 23. veebruar kuna rahva koronaviiruse nakkus tabas 602. Siiski, saal asub maal Gangwoni provints umbes 93 miili kaugusel Soul Väidetavalt lubati tal oma VIP mängude korrus uuesti avada alates 8. mai kuna eelmisel nädalal oli täheldatud ainult 48 uut nakkava haiguse juhtumit.

Otsustav viivitus:

Ja Inside Asian Gaming teatasid omalt poolt, et Kangwon Land Incorporatedile anti väidetavalt hiljem luba käitumiseks järkjärguline täielik taasavamine 674-toalise arenduse jaoks, mis algas tänasest varasemast päevast, pidi see kuuluma taaselustades oma massituru mängupõranda. Kuid allikas täpsustas, et see „pilootoperatsioon”On nüüd peatatud vähemalt paar nädalat otsustas Kangwon Land Incorporated enne edasist jätkamist tugineda valitsuse nõuannetele.

Halvenev areng:

Kangwon Land Incorporated kuulub enamusele erinevatele valitsusasutustele ja teatas varem, et tema ainsa kasiino ajutine koroonaviirusega seotud sulgemine maksab tõenäoliselt umbes 218,6 miljonit dollarit saamata jäänud tuludes. Hiljuti teatas ettevõte väidetavalt, et on salvestanud puhaskahjum 126,25 miljonit dollarit kolme kuu jooksul kuni märtsi lõpuni pärast eelmise aasta esimese kvartali kasumi kirjendamist veidi üle 82,82 miljonit dollarit.


seoulkangwon maa casinogangwon provincekangwon maa inkorporeeritud koronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga