Kanada (spordikihlvedude) seadused saavad märkimisväärset tuge


Kanadas ja koalitsioonis, mis koosneb mõnedest rahva silmapaistvamatest elukutseliste spordiliigadest, on väidetavalt visatud oma mõju seadusandlikele jõupingutustele, mis legaliseeriksid ühe mängu spordiennustused kogu riigis.

IGBNorthAmerica.com veebiuudiste domeeni reedese teate kohaselt on Rahvuslik Hokiliiga (NHL), Rahvuslik Korvpalliliit (NBA), Kanada Jalgpalli Liiga (CFL), Major League Soccer (MLS) ja Major League Baseball ( MLB) on ühinenud Kanada Mänguassotsiatsiooniga, avaldades avalikult oma toetust uutele föderaalsetele õigusaktidele, mis lubaksid kohtunikel panna panuseid üksikute sündmuste korral.

Piirav nõue:

iGBNorthAmerica.com teatas, et Kanadas kehtiv kriminaalkoodeks lubab huvilistel ainult seaduslikult panustada akupanuseid, mis sisaldavad vähemalt kolm eraldi panust. Allikas tsiteeris Kanada Gaming Association täpsustades, et see „parlay‘1985. aastast pärinev säte on loonud olukorra, mille kohta arvatakse olevat hinnanguline 10,25 miljardit dollarit teeniti ebaseaduslikult igal aastal.

Soovitud muudatus:

Kanada parlamendisaadik siiski Kevin Waugh väidetavalt loodab ta nüüd muuta oma riigi spordiennustuste maastikku erasektori liikmete seaduse kehtestamise kaudu, mis annaks loa litsentseeritud operaatoritele et hakata pakkuma ühe mängu panuseid. See konservatiivide esindaja, kes on tuntud kui Ohutu ja reguleeritud spordiennustuse seadusväidetavalt oli esimene lugemine veebruaris pärast Uue Demokraatliku Partei kaasmaalase sarnaste õigusaktide 2016. ja 2019. aasta lüüasaamist Brian Masse.

Oluline tugi:

iGBNorthAmerica.com teatas sellest viieliikmeline koalitsioon toetab nüüd Waugh seda ettevõtmist, avaldades teatise, milles ta teatas, et tema meetme vastuvõtmine annab spordikihlvedude fännidele “veel üks põnev viis tegeleda spordiga, mida nad armastavad.

Teadaolevalt lugesime koalitsiooni kirja …

„Kuna Kanada seaduslik ja reguleeritud spordiennustusturg oleks spordile ja nende fännidele kasulik, nõuame tungivalt kiiret tegutsemist, et see reaalsuseks muuta. Spordikihlvedude tegemine toimub Kanadas juba ebaseaduslikult; õigusliku raamistiku loomine nihutaks tarbijaid ebaseaduslikelt ja reguleerimata turgudelt seaduslikule ja turvalisele turule. Üksikmängude kihlvedude reguleerimine võimaldaks seda tugev tarbijakaitse ja kaitsemeetmed spordi terviklikkuse edasiseks kaitsmiseks. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga