Kambodža kasiinode jaoks on koronaviirus uuesti ärkamas


Kambodžas on väidetavalt antud vähemalt kümnele kasiinole luba osaliselt uuesti avada pärast ajutist sulgemist aprilli esimesest päevast koroonaviiruse pandeemia otsese tagajärje tõttu.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt, mis viitab ajalehe The Phnom Penh Post varasemale loole, järgnes Aasia rahva majandus- ja rahandusministeeriumi paljastus juuli alguses tehtud otsusele, mis võimaldas kohalikel hasartmängudesõbralikel kohtadel tegevust taaselustada. nad nõustusid järgima üksikasjalikku valikut riigipoolseid sotsiaalseid distantseerimis- ja rahvatervise meetmeid.

Silmapaistvad mängijad:

Ros Phirun alates Majandus- ja rahandusministeerium väidetavalt ütles ajalehele, et hiljuti taasavatud Kambodža kasiinodes on hiiglane NagaWorld kinnisvara nii NagaCorp Limitedilt kui ka Donaco International Limited tagasihoidlikumalt Star Vegase kuurort ja klubi. Allikas täpsustas, et kaheksale Sihanoukville’i kuurordikeskusele on antud ka riiklik ametlik luba hasartmängude taaselustamiseks pärast nende ametlike taotluste esitamist riigi rahvaosakonnale. terviseministeerium heaks kiidetud.

Kuuldavasti ütles Phirun ajalehele …

„Kasiinode tegevus on piiratud ja need peavad tagama sotsiaalse distantseerumise ja puhtuse. Eeldame, et peagi avatakse rohkem uuesti. ”

Tüsistuste ületamine:

Ajaleht selgitas väidetavalt, et Phnom Penhi muljetavaldav NagaWorldi rajatis hakkas VIP-mängijaid taas tervitama alates 8. juulist, samas kui Kambodža piirilinnas Poipetis asuv 337-toaline Star Vegas Resort and Club taastas piiratud testimistöid nädalavahetusel hoolimata asjaolust, et reisimine üle naaberriigi Tai piiri on endiselt suletud.


nagaworldthailandSihanoukvillepoipetphnom penhnagacorp limiteddonaco international limitedstar vegas resort and clubcoronavirussotsiaalne distantseerimineros phirunLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga