Kambi tindid tegelevad RWWA-ga


Spordiennustuse pakkuja Kambi Group plc on laiendanud oma ülemaailmset haaret, allkirjastades pikaajalise partnerluslepingu Austraalia juhtiva operaatori Racing ja Wagering Western Australia (RWWA) vahel.

Uue koostöö viisakalt RWWA kasutab B2B pakkuja kõrgtehnoloogiat, et oma olemasolevat spordipakkumiste pakkumist edasi arendada rohkem kui 320 TABi jaemüügikohta kogu ulatuses Lääne-Austraalia samuti selle väljakujunenud TABtouch veebibränd.

“See on Kambi jaoks oluline strateegiline partnerlus.”

Vastastikku kasulik leping on Austraalia hasartmänguorganisatsiooni olemasolev läbimängimistoode täiendab Kambi spordiraamat, kasutades ühtlasi oma “sügava spordiennustuse pakkumist, võimsat boonuste tööriistakasti ja laialdast eristamisvõimalust kogu esiosa ja koefitsientide vahel”, et pakkuda mängijatele oma klassi parimat kogemust, vahendab pressiteade.

Ettepoole suunatud:

RWWA tegevjuht Ian Edwardsütles seda uue partnerluse kohta…

„Meil on hea meel teha koostööd Kambiga, et laiendada oma haaret kogu meie veebi- ja jaemüügisektoris.

“Kambi rajarekord nagu kasvu hüppelaud on ilmne ning nende paindlikkus ja võimsus kapoti all tähistasid neid ideaalse partnerina.

“Riigi võidusõidutööstust rahastava organisatsioonina keskendub RWWA oma kasumi maksimeerimisele Lääne-Austraalia TABi kaudu tööstuse pikaajalistes huvides ning usume, et see partnerlus aitab saavutada paremaid tulemusi.”

Lääne-Austraalias täisvereliste, rakmete ja hallivõistlustega tegeleva võistluse kontrolliasutusena loodi riiklik RWWA 1. augustil 2003 pärast 2003. aasta Lääne-Austraalia võidusõidu ja panustamise seadus. See on omafinantseeringuga ja vastutab organisatsiooni tegevuse eest Totalisaatori agentuuri juhatus (TAB).

Nagu öeldud, hõlmab tema müügikanaleid üle 320 jaemüügiagentuuri, mis hõlmab ka veebi-, mobiili- ja kõnekeskuste toimingutest koosnevat TABtouchi. RWWA vastutab ka kasumi jaotamine kihlvedude kaudu saadud kasu, et pakkuda Lääne-Austraalia võidusõidutööstusele positiivset jätkusuutlikku tulevikku.

Strateegiline partnerlus:

Samuti kommenteerib koostööd Kambi tegevjuht, Kristian Nylén, lisas ettevõtte väljaande, et lisada…

„See on Kambi jaoks oluline strateegiline partnerlus. RWWA on saavutanud suurepärase kasvu viimasel ajal ja meil on väga hea meel, et nad peavad Kambi suure jõudlusega spordiennustustehnoloogiat selle kesksele kohale tõstmiseks keskseks.

“Kokkulepe rõhutab Kambi võimet seadistada meie tehnoloogia kõigi operaatorite ja reguleeritud turu vajadustele vastavaks ning meil on hea meel mängida otsustavat rolli RWWA veebi- ja jaemüügi edendamisel.”

Hollandi turg:

Eelnevalt oodatud Hollandi spordikihlvedude turu reguleerimine, millega on taas viivitatud, leppis Kambi hiljuti kokku a mitmeaastane partnerlusleping Hollandi suurima kasiinooperaatori JVH mängu- ja meelelahutuskontserniga (JVH rühm). Viimane plaanib kasutada Kambi spordiraamatut ning esiosa ja hinna diferentseerimise tööriistade komplekti, et oma Hollandi turul oma spordiennustuse toode turule tuua.