Kambi teenib EGR B2B 2020 ajal kaks spordiennustuse auhinda


Eelmisel nädalal toimus EGR B2B auhinnad, millega tunnustati mängu- ja kihlvedude valdkonnas kõige edukamaid ettevõtteid. Spordiennustuse sektsioonis oli Kambi parim võitja, teenides selles kategoorias peaauhindu. Kambi teenis virtuaalse auhinnatseremoonia ajal nii spordikihlvedude pakkuja kui ka spordiraamatute platvormi pakkuja.

Klassi parim:

Kambi leiti, et see on olnud edukas nii finants- kui ka ärisektoris, kõrge stabiilsuse ja mastaapsusega ning keskendub hinnakujundusele. Kohtunikud kuulutasid Kambi platvormi selliseks, mis on loodud ‘klassi parim.’

Operaator teenis kõrgeid hindeid kõigis auhinnatseremoonia peamistes kriteeriumides. Kambi tegeleb tootearenduse ja kohaletoimetamisega, samuti innovatsiooni, back office / aruandluse ja muude elementidega. Pakkuja on juba hilja jõudnud mitme verstapostini, lisades teenuseid mitmetes USA riikides USA sealhulgas Illinois, Colorado ja Michigan.

Samuti allkirjastas ettevõte hindamisperioodil uusi partnereid, tehes nüüd koostööd selliste ettevõtetega nagu Penn National Gaming ja BetWarrior, kui nimetada vaid mõnda. Pakkuja on ka esimene spordiennustuste tehnoloogiaettevõte, kes liitub Rahvusvaheline kihlvedude aususe ühing.

Ettevõtte kasvu osana töötas Kambi ka spordiraamatute pakkumise täiustamiseks ja täiustamiseks. Bränd tõi hiljuti turule Mitme ehitaja ja Tooge oma seadme tehnoloogia. Kambi kõik saavutused viidi lõpule EGR B2B auhinnad.

Kambi kommertsjuht Max Meltzer kommenteeris auhinnavõitu, öeldes: „Kambis oleme uhked, et oleme partnerid, kes suudavad visiooniga spordiraamatud kogu maailmas usaldada nende edu saavutamisele, pakkudes kogu vajaliku tehnoloogia ja paindlikkuse neid turuliidri saavutamiseks.

Meltzer jätkas, et ettevõte on uhke, et on hindamisperioodil oma partneritele edu saavutanud ja saavutanud tunnustuse kahe maineka auhinnavõiduga. Juhatus tänas töötajaid ja partnereid võidu võimaldamise eest ning teatas, et ettevõte loodab järgmisel aastal nende edule tugineda.

Online auhinnatseremoonia:

Tavaliselt toimuvad EGR B2B auhinnad otsevormingus. Koronaviiruse pandeemia põhjustas tseremoonia toimumise veebis. Auhindu jagati tarnijatele, mängutarkvara ettevõtetele, makseteenuse pakkujatele ja mobiilplatvormidele. Sel aastal toimus esmakordselt autasustamine võrgus ja see toimus kolmepäevase ajavahemiku jooksul.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga