Kambi ja GAN BetAmerica juhtimiseks


Pärast hiljutist Michigani spordiennustuse ja iGamingi turule sisenemist on Churchill Downs Incorporated (CDI) (NASDAQ: CHDN) sõlminud mitmeaastased lepingud Game Account Networkiga (GAN) ja Kambi Group plc-ga oma BetAmerica spordiennustusbrändi jaoks.

Uute partnerluslepingute tingimuste kohaselt tegutsevad need kaks ettevõtet uue tehnoloogia pakkujatena BetAmerica mis haldab praegu spordiraamatuid Pennsylvanias, New Jerseys, Mississipis ja Indiana osariigis.

“BetAmerica saab kasu nende turuliidrite pakkujate tõestatud tipptasemest.”

Malta peakontoriga Kambi Group ütles, et tehing “paneb BetAmerica kasutama oma turulepääsu, et pakkuda Kambi tööstusele juhtivat online- ja kohapealset spordi läbimängimise kogemust uutele ja olemasolevatele mängijatele”.

CDI tütarettevõte kasutab Kambi spordiennustuste pakkumist oma integreeritud võrgumänguplatvormiga, mis toetab GAN-i USA-s optimeeritud ettevõtte tarkvara.

USA turu laienemine:

Kambi lisas, et BetAmerica saab kasu oma “tõestatud tipptasemest spordipakkumiste pakkumisel” koos oma “turvalise ja võimendava tehnoloogiaga, mis tagab usaldusväärsuse ja eristusvõimalused, mis on vajalikud USA tänase konkurentsivõimelise spordipanustamise maastikul õnnestumiseks”.

Ettevõtte pressiteates ütles Kambi tegevjuht Kristian Nylén, ütles …

„Kambil on rõõm olla partneriks CDI ja selle potentsiaaliga kaubamärgiga BetAmerica kasu oma turule pääsemisest ja olemasolevast klientide andmebaasist. Olen kindel oma kvaliteedi ja kogemuste osas ning saame koos BetAmerica juhtmeeskonnaga oma äri koos arendada, kui USA spordiennustus ja iGamingi turg laienevad. “

Kambi lisas, et lepingul “eeldatavasti on väike positiivne mõju” selle 2020. aasta tuludele, kuid “partnerlusel on potentsiaali lepingu jooksul saada oluliseks tuluallikaks”.

Omalt poolt CDI tegevjuht Bill Carstanjen ütles …

„Usume, et üleminek Kambile ja GAN-ile kui meie uutele tehnoloogia pakkujatele võimaldab meie meeskonnal BetAmerica spordiraamatute ja iGamingi toodete pakkumist laiemalt rakendada, kui riigid lähiaastatel seadustavad ja rakendavad spordiennustusi ja iGamingi lubavaid seadusi. BetAmerica saab kasu nende turuliidrite pakkujate tõestatud tipptasemest. “

Esimese astme operaator:

Vahepeal ütles GAN, et CDI “ulatusliku vahemiku” tõttu USA-s asuvad hasartmängude jaemüügivarad ja oma olemasolevad Interneti-hasartmängude turukokkulepped klassifitseerib Churchill Downsi emaettevõtte esimese astme operaatorikliendiks.

Londoni peakontoriga tarnija jätkas, et avaldab Kambilt saadud kolmanda osapoole spordiennustuse sisu, mis on praegu selle platvormi integreeritud ja klientidele kättesaadav.

Oma ettevõtte pressis GAN tegevjuht Dermot S. Smurfit ütles …

“Ootame BetAmerica kaubamärgi kasutamist meie kõrgelt optimeeritud tehnoloogiaplatvormiga ja võimaldame CDI-l oma turunduskapitali tõhusalt investeerida, et meelitada lojaalseid spordiennustuse ja iGamingi mängijaid.”

Michigani käivitamine:

Selle kuu alguses teatas CDI oma äsja allkirjastatud partnerlusest Hannahville India kogukond näeb Michiganis oma BetAmerica spordiennustuse ja iGamingi platvormi, kus spordiennustused ja kasiino hasartmängud legaliseeriti 2019. aasta detsembris.

CDI andmetel kavad sisaldavad jaekaubanduse BetAmerica spordikaardi avamine föderaalselt tunnustatud Potawatomi hõimu saarekeskuses Island Resort & Casino, mis asub Harris Ülemisel poolsaarel, samal ajal kui platvorm tehakse kättesaadavaks kogu Suure järvise osariigi territooriumil, eeldades mängulitsentsi ja seadusandlikku kinnitust.

BetAmerica omandamine:

Omandatud on CDI, kellele kuulub ka täiustatud hoiuste panustamise sait (ADW), TwinSpires BAM tarkvara ja teenused, LLC (BetAmerica) 24. aprillil 2017 pärast 2016. aasta detsembrit [BetAmerica] kaotas California täisvereliste omanike loa pakkuda Golden State’i elanikele kihlvedusid Californias.

Omandamine oli 2018. aasta mai PASPA (Professional and Amateur Sports Protection Act) tagasipöördumise ootuses, kus USA ülemkohus otsustas, et 1992. aasta föderaalseadus rikkus põhiseaduspõhimõtteid sundides osariike oma seaduste järgi spordiennustused keelama. CDI on sellest ajast alates jõudnud BetAmericaga mitmesse osariiki.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga