Kalifornia hõimu märkimisväärne triumf


Californias ja Ameerika Ühendriikide üheksanda ringkonnakohtu apellatsioonikohus on teadaolevalt otsustanud grupi vastu, kes on pikka aega püüdnud muuta Jamuli India külale varem antud föderaalset kaitsvat staatust.

CDC Gaming Reports’i aruande kohaselt esitas Jamul Action Committee (JAC) nime all tuntud organisatsioon esimesed paljudest õiguslikest toimingutest umbes seitse aastat tagasi osana katsest lasta väikesel San Diego maakonna hõimul föderaalne nimetus ära võtta. koos sellega seotud nõudega aborigeenide kasiino haldamise õiguse kohta.

Esialgne tagasilöök:

Allikas teatas siiski, et see esialgne jõupingutus nurjati hiljem 2016. aastal Jamuli India küla saate koos California tollase kuberneriga 25-aastase mängukompakti tasuta tindiga värvida Jerry Brown enne oma Jamuli kasiino avamist koostöös Ameerika tuntud kasiinooperaatori Penn National Gaming Incorporated.

Kindel vastuseis:

Vastuoluline JAC koosneb elanikest Lõuna-California maapiirkonna Jamulist, mis asub umbes 20 miili San Diego kesklinnast ida pool, kes on juba ammu olnud vastu ideele, et nende kogukond korraldaks hõimukasiinot. Vaatamata oma algse seadusliku rünnaku kaotamisele jätkasid selle rühmituse liikmed väidetavalt probleemi survestamist, esitades hõimu korduvalt kohtusse ja Penn National Gaming Incorporated samuti India riiklik mängukomisjon ja Ameerika Ühendriikide siseministeerium.

Lõplik hääldus:

JAC-i viimase teisipäevase hagi rahuldamata jätmisel kolmeliikmeline Ameerika Ühendriikide üheksanda ringraja apellatsioonikohus väidetavalt otsustas, etei mingit tribunalit’Oli kunagi nõustunud tema argumentidega ja et Jamuli India küla tuleks nüüd pidadaföderaalselt tunnustatud India hõim samade privileegide ja immuniteetidega sealhulgas hõimude suveräänne puutumatus mida omavad teised föderaalselt tunnustatud India hõimud. ”

Tagajärgne soov:

Jamuli India küla esimees Erica Pinto kirjeldas föderaalkohtu otsust väidetavaltõige tulemus ja võit India riigileEnne teatamist, et ta loodab, et seelõpetab lõpuks üle 40 erineva kohtuasja, mille vastu oleme aastakümnete jooksul kaitsnud’.

Kuuldavasti luges Pinto avaldust…

“Me loodame oma hõimu jaoks seda otsust aitab selle teema puhata nii et meie ja meie naabrid saavad nendel rasketel aegadel keskenduda majanduse taastumisele ja suurema Jamuli kogukonna toetusele. “

Mõõdukas ettevõte:

CDC Gaming Reports kirjeldas üksikasjalikult, et Jamul Casino asub nelja aakri suurusel hõimupakil, mis asub San Diego riiklik looduskaitseala ning seal on seitse restorani ja toiduväljak koos pokkeritoa, spordibaari ja 200 000 ruutjalga kasiino pakkudes umbes 1700 mänguautomaati ja 50 mängulauda.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga