Kaledoonia omandab olulise osaluse ettevõttes Scientific Games Corporation


Ameerika miljardärist ärimees Ronald Perelman (pildil) on väidetavalt kokku leppinud tehingus, mis lubab tal kogu oma 39-protsendilise osaluse mänguautomaatide Behemoth Scientific Games Corporationi üle laadida Austraalia investeerimisfirmale Kaledoonia.

Bloombergi uudisteteenistuse aruande kohaselt vastutab 77-aastane mees suurte osaluste eest oma MacAndrews ja Forbes Holdings Limited investeerimisvahendi kaudu ning alustas müügi võimalust juulis koroonaviirusega seotud ümbertöötamise osana. tema ulatuslik investeerimisportfell.

Kallis hange:

Bloomberg teatas, et Perelman näib nüüd taskus olevat umbes 920 miljonit dollarit alates sularahatehingust Sydney peakontoriga Kaledoonia maksma vähemalt 25 dollarit iga tema käes oleva aktsia eest Scientific Games Corporation. Uudisteteenistus kirjeldas üksikasjalikult, mida selline kokkulepe esindaks peaaegu 32% lisatasu olulise osaluse viimase turuhinnangu kohta 698 miljonit dollarit andes ostjale täiendavalt õiguse paar lauaistet.

Tööstuse osalus:

Kaledoonial on juba praegu olulised huvid tehnoloogia vastu ettevõtted nagu Grubhub Inkorporeeritud ja Zillow Group Incorporated ja väidetavalt sõlmis novembris kokkuleppe, mis viis Londoni börsil noteeritud spordiennustusgigandi Flutter Entertainment osaluse üles umbes 10,4% -ni. See viimane ettevõte oli varem tuntud kui Paddy Power Betfair ja vastutab üle 620 maismaal asuva kihlveokaupluse, mis asuvad ka kogu Ühendkuningriigis mitmekesine veebiportfell mis hõlmab domeene domeenis Betfair.com, PaddyPower.com ja Adjarabet.com samuti igapäevane fantaasiaspordi operaator FanDuel Group ja iGamingi avangard The Stars Group Incorporated.

Hirmus varandus:

Omalt poolt ja Perelmani muud investeeringud viivad sama mitmekesistesse ettevõtetesse nagu kosmeetikahiiglane Revlon Incorporated ja üksus Humvee sõjaväe transpordivahendi taga, AM kindral. Hiljuti loetletud kui USA 79. jõukaim inimene väärtusega isikliku portfelli viisakalt umbes 7,8 miljardit dollarit, väidetavalt Põhja-Carolinas sündinud 37,3 miljonit dollarit juulil, laadides maha paari maali Joan Miro ja Henri Matisse ning on sellest ajast alates andnud Sotheby’sile loa leida ostjaid oma suurest kollektsioonist pärinevatele lisateostele sadu miljoneid dollareid.


Austraaliaühinenud kuningriigidDydneypaddy power bet fairsi teaduslike mängude korporatsioonlutt meelelahutus coronavirusronald perelmanmacandrews ja forbes osalused piiratudkaledooniaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga