Kalamba Games tutvustab uut Ducks Till Dawn slotimängu


Mõeldes laadaplatsile, mõtlete eredatele tuledele, värvilistele mängudele ja lõbusatele sõitudele. Kalamba mängude jaoks on veebipesade arendaja otsustanud oma viimase mängu Ducks Till Dawnga minna veidi teises suunas. Arendaja võttis messivälja teema ja andis sellele uude pealkirjale õudse tunde. Külastage laadaplatsi ja mängige paar mängu, et näha, kas saate võita, kus teenitakse palju õudseid auhindu!

Andmed partide kuni koiduni

See uus mänguautomaatide mäng on pakitud kvaliteetmehaanika ja funktsioonidega. Leidke ekraani ülaosast kaks meetrit, mis pakub teile spinni. Mõõturid täidavad täiendava pöörlemise ja kui see on täis, teenite täiendavaid keerutusi, pakkudes kuni 15!

Mängus olevad pardid on pisut jube ja nad liiguvad üle rullide, oodates, kuni nad võrest maha lasete. Kui ristikomplekt laseb pardi, siis võidate parti summa. Kui risti langeb mitu parti, võite teenida kordaja 1x, 2x, 5x, 20x, 50x või 200x.

Võite ka teenida täiendavad keerutused leides kolm boonussümbolit online-slotimängu rullidel. Selles voorus on ristuvad korrutajad kõrgemad, nii et pardi veerupositsioonilt võite teenida kuni 10, kui see rullidele rullub!

Selle mängu RTP on 96,91% kuni 97,69%, mis tekitab mängus suure volatiilsuse. Pakutav maksimaalne võit on võrdne 15595x panus!

Goblinite ja vääriskividega liitumine

Kalamba mängud on olnud hiljaaegu loosungis, tutvustades pesa fännidele ainulaadset ja huvitavat veebipesade tiitlid. Veel detsembris käivitas operaator Goblinid ja vääriskivid, värvika pesa, kus mängijad kalliskive koguma ja jää aardejahile.

See pesa sisaldab kolme erinevat boonusmängu, nii et rullidel on palju tegevusi, mida avastada. Võidu saamiseks vajutage õigeid sümbolikombinatsioone kuni 38890x pakutav panus!