Kalamba Games pakub rullidel õlut


Ehkki tõeline Oktoberfest on tänavu koroonaviiruse pandeemia tõttu ära jäetud, pakub Kalamba Games’i uusim väljaanne Õlu rullidel natuke midagi, mis meid üles ajab, kuni maailma suurim folkfestival loodetavasti naaseb 2021. aastal.

Niisiis, istuge ja nautige õlut või kolme selles viie rulliga, neljarealine, 40 võiduliini pesa, mis on täis lõbusaid funktsioone.

“Õlled rullidel on mäng, mis meeldib igat tüüpi mängijatele.”

Traditsioonilises Saksa õllesaalis asuvad mängu sümbolid hõlmavad madalapalgalist 9 – kuninglikku ja kõrget palka, mis sisaldavad brezenit (hiiglaslik pehme kringel), Würstlit (vorstid), akordionit, kruus õlut ning kulda ja hõbedat mündid.

Metsikud sümbolid, mis on kujundatud nagu puidust tünnitünn, asendavad kõiki teisi, välja arvatud Boonuse sümbolid (Saksa baaridaam punutistega, mis serveerivad kruusitäit õlut), võidupotentsiaali suurendamiseks ja täiendavad keerutussümbolid aitavad pinget suurendada.

Mängu funktsioonid:

Veergudel 1, 3 ja 5 kuvatakse Metsiku veeru funktsioon peab letti Metsikud kogud sümbolid. Kui kolm kuldset õllemärki on kogunenud, algab funktsioon klaasitäidisega ja pöörab veeru kõik positsioonid metsikuks vähemalt kolme keerutuse jaoks, mis annab mängijatele veelgi rohkem võimalusi mõne suure võidu teenimiseks.

Mängijad jäävad lisakeerutuste boonuse ja missioonide jaoks kindlasti veel üheks vooruks, samal ajal kui nad koguvad Oktoberfestil leiduvaid esemeid sisaldavaid sümboleid. Kolme boonussümboli maandumine ühe pöörlemiseni teenib teid 10 lisapööret. Selle virgutava funktsiooni ajal saate 1 täiendava spinni iga maanduva hõbedase õlle märgi eest. Metsiku veeru funktsioon on ka siin aktiivne.

Mängijad saavad valida ühe neljast missioonist ja naasta muuta seda igal ajal, kui nad tahavad. Missioonid on funktsioonid, milles ühe keerutuse jooksul kogutakse üks sümbol või mitu sümbolit ja mängijad saavad auhinna kõigi sobitatud sümbolite lõpliku arvu eest, mis kogutakse kõikidele keerutustele, kuni keerutused on missioonis ammendatud.

The neli missiooni hulka kuuluvad:

  • Platinum – võida kuni 1000x kihlvedu
  • Kuld – võida kuni 400x kihlvedu
  • Hõbe – võida kuni 100x kihlvedu
  • Pronks – võida kuni 50x kihlvedu

Massiline apellatsioonkaebus:

Uut pesa kommenteerides on Kalamba Games’i tegevjuht Alex Cohen, ütles …

„Kalamba mängudel oleme uhked selliste mängude kujundamise üle, mida mängijad soovivad ikka ja jälle mängida ning Beers on Reels’i kutsuv teema ja põnevad funktsioonid loodi maksimaalset naudingut silmas pidades.

“Neile, kes armastavad rulli kiirelt keerutada või neile, kes lihtsalt naudivad rahulikku mängimist, on Õlu rullidel mäng, mis meeldib igat tüüpi mängijatele ja oleks suurepärane lisaks operaatorite portfellile, eriti kui tegelik Oktoberfest tühistatakse sellel aastal. See on paremuselt järgmine asi, ”teab allikas.

Õlu rullidel on mitu põnevat funktsiooni, mis hoiavad teid istme serval, nii et kontrollige seda kindlasti!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga