Kalamba Games kuulutab välja uue Griffin’s Quest online slotimängu


Kalamba Games viimases veebiaadressi Griffin’s Quest ootab mütoloogiline seiklus. Mäng viib mängijad imelisse seiklusse, suurendades nii Olümpose mäge kui ka müütilise maailma olendeid. Sellel eepilisel teekonnal võta kaasa pixies, Manticores, ükssarved ja isegi Medusa, leides tee ääres uuenduslikke jooni.

Griffini otsingu üksikasjad:

6 × 5 ruudustikul on ebatavaline seadistus, mis aitab luua mängu ainulaadse teema. Leidke rullidel hämmastavaid olendeid koos traditsiooniliste kuninglike sümbolitega. Kui keerutate, siis Rattaboonus saab käivitada kolme või enama BONUS sümboliga. Ratas tagab mängijatele a rahaline auhind või ekstra keerutab boonuse variant.

Vastuvõtmiseks on kolm täiendavat keerutamisvõimalust. Mängides Progressiivsed ekstra keerutused kogutakse. Iga taseme üldarv on näidatud arvestil, mis asub veebipõhises slotimängus. Maksimaalne teenitav arv on 25. Erivooru ajal on võimalik teenida veelgi rohkem keerutusi ja see makstakse vastavalt sellele, kui palju sümboleid te rullidel näete.

Uuenduslik arendaja on lisanud ka nende erilised HÜPERBONUS funktsiooni selles mängus. Kui mängijad otsustavad selle panuse mängida, pakutakse kohe Extra Spins Boonuse võimalust. Valitud panuse põhjal pakutakse teile määratud arv.

Kalamba mängude peadirektor ja kaasasutaja Alex Cohen kommenteeris uut pealkirja järgmiselt: “Kauni graafika ja ebatavalise rullide paigutusega Griffini Quest viib mängijad müütilisse maale, kus vägeva griffini leidmine võib tuua suuri võite.”

Uus pealkiri on saadaval saidil Oryxi mängimine.

Sky Huntersiga liitumine:

Griffini otsing on alles Kalamba uute väljaannete reas. Mais kuulutas arendaja välja veel ühe ainulaadse tiitli Sky Hunters. Seda mängu jagas ka Oryxi mängimine ja funktsioonid LuckyLoops, kus põhimängus osalevad mängijad ja iga 10 mängijaga kogunevad erisümbolidth spin, muutub valitud sümbol laienevaks. See aitab luua sümbolite võidukombinatsioone.

Mõlemad uued veebiaadressid on teist tüüpi teema ja pakuvad rullidele ainulaadset välimust. Vaadake mõlemat uut mängu, et näha, mida arendajal pakkuda on.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga