Kalamba Games annab välja uue Maui Millions online-slotimängu


Reisige ilusatele Hawaii saartele ja saate võimaluse võita suuri auhindu Kalamba mängu uues Maui Millionsis. Sellel uuel slotimängul on 5 × 3 ruudustik ja see pakub 243 maksmisviisi ja palju võimalusi uurimiseks. Hele ja värvilise võrega see uus pealkiri toob Hawaii rullides ellu, kui keerutate!

Maui Millions omadused:

Sellel uuel pesal on mitu funktsiooni, millele pääsete juurde ketramise ajal. Koos Sularaha rullidel, lööge kolm neist sümbolitest ühe keerutusega ja teid suunatakse asukohta Sularaha keerutused või Keerutab boonusmänge. See mäng pakub ka järk-järgult lisa keerutusi. Iga keerutuse korral täituvad mängu arvestid, et luua teile täiendavaid keerutusi. Metsikut kordajat pakutakse ka kuni 5x.

Lisaks on uuel väljaandel ka boonusratas. See ratas pakub sularaha või keerutusi. Kui see ilmub, võite kihla vedada, et autasustatakse midagi erilist! Justkui sellest ei piisa, sisaldab mäng ka hüperbonust. See on boonusmängude otsetee!

Hõivatud paar kuud:

Arendaja on viimastel kuudel olnud hõivatud online-kasiinode ja mängijate jaoks uue ja põneva sisu loomisel. Juunis teatas Kalamba uuest väljalaskest, Griffini otsing. Mäng viib mängijad põnevale seiklusele Olümpose mägi. Võtke rullide keerutamise ajal müütilisi olendeid!

Pessa on mitu funktsiooni, sealhulgas Rattaboonus, mis pakub mängijatele veelgi rohkem stiimuleid. Mäng sisaldab ka järkjärgulisi lisakinnitusi kuni 25 pakkumisega!


online slot gamekalamba gamesbonus wheelmaui millioncash spinscash on reelsspins boonusmängudLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga