Käivitub esimene RGS Matrix klient


Maltal asuv tarkvaraarendusettevõte EveryMatrix on käivitanud oma esimese RGS Matrix kliendi ARCADEM.

2020. aastal asutatud tulevane mängustuudio kasutab kogu mängude portfelli loomisel, juurutamisel ja levitamisel hasartmänguserverit „väljas”.

Tulekul:

Kavas septembrikuiseks väljaandmiseks, Neoon-samurai Kawa, On arendaja esimene mäng, mis ehitati tervikuna turule RGS maatriks majasisene platvorm.

2019. aasta detsembri alguses turule tulnud RGS Matrix on EveryMatrixKuues eraldiseisev iGamingi lahendus ja see oli mõeldud esimese astme operaatorite oodatava liikluse haldamiseks. Platvormi kasutab ka grupi enda hasartmängude arendamise stuudio Spearhead Studios, mis äsja käivitas teise viiest Super juuli tiitlid, kuninglik kroon.

Laiendage kliendibaasi:

ARCADEMi mängude direktor Phillip Douglas, kommenteeris partnerlust, märkides …

„Meil on hea meel olla partnerluses EveryMatrixiga ja kasutada nende RGS Matrix platvormi, et tuua meie kvaliteeti juhtiv sisu paljudele uutele klientidele. Ma ei jõua ära oodata, kui palju ARCADEM kasvab tänu sellele partnerlusele RGS Matrixiga. ”

RGS Matrix võimaldab mänge luua 1. ja 3. osapoole arendusmeeskondade poolt, pakkudes samal ajal vahendeid oma mänguasjade tooteportfelli levitamiseks, haldamiseks ja sellest teatamiseks.

Kaugmänguserver sarnaneb CasinoEngine’iga ja on üles ehitatud nn avatud arhitektuurile ning pürgib valida sõltumatute stuudiote platvormide jaoks, otsides kindlat platvormi mängude arendamiseks, haldamiseks ja müümiseks.

Mitme turu sertifikaat:

Samuti kommenteerib käivitamist RGS Matrix tegevdirektor, Mathias Larson, lisatud…

„Meil on hea meel teatada, et oleme allkirjastanud oma esimese RGS Matrix kliendi. ARCADEMil on kogemusi ja teadmisi, et ehitada meie platvormile fantastilisi mänge. Nende mängud on täielikult kättesaadavad kõigile klientidele, kes praegu meie mänge Spearhead Studios võtavad. ”

Võimsad teenindusajad, lauamängud ja kiirvõidud on RGS Matrixil praegu sertifikaat järgmistel reguleeritud turgudel: Colombias, Taanis, Hispaanias, Rootsis, Eestis, Leedus, Lätis ja Maltal koos plaanib lisada palju jurisdiktsioone tulevikus.

RGS Matrix käivitamine:

Kaughasartmänguserveri lahenduse turuletoomise ajal oli EveryMatrix’i tegevjuht, Ebbe Groes, ütles …

“EveryMatrix soovib pakkuda 360 ° iGaming-lahendusi kasiinooperaatoritele ja rikastades pakkumist meie enda RGS Serveriga, kohe pärast Spearhead Studios mängude arendamise alustamist on meie eesmärk tõestada oma partneritele, et oleme valmis ülesanne neid aidata oma kasiinooperatsioone nullist üles ehitada nende soovitud sihtterritooriumidel.

„RGS Matrix toob enamat kui mängude arendamine ja juurutamine. Meie serveril käivituvatel stuudiotes on mitmeid eeliseid, sealhulgas sertifikaatide saamine paljudes riikides, kasutades meie täiustatud mängude rajamise raamistikku, et luua muljetavaldavat uut sisu või isegi lisada põhioperaatoritele, mida nõuavad suured operaatorid, eriti mis on seotud vastutustundliku hasartmängudega. Jaotus nagu alati on võtmetähtsusega ja mul on hea meel teatada, et meil see olemas on mitmed tehingud on juba ettevalmistamisel. RGS Matrix on mõeldud kõigile, mitte ainult EveryMatrix kasiino klientidele! ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga