Kährikujutud [video slot] ettevõttelt Evoplay Entertainment


Peaaegu kaks nädalat pärast Forest Dreasi videopesa käivitamist on Malta online-kasiinomängude arendaja Evoplay Entertainment naasnud oma uue seitsme rulliga Raccoon Tales uuenduse debüüdist.

Ettevõte kasutas Euroopa Gaming Media and Events’i avaldatud ametlikku kolmapäevast pressiteadet, et deklareerida, et mobiilisõbralik videopesa viib mängijad “sügavale Maa varjatud koobastesse”, et nad saaksid alustada “eepilist ülesannet”, et panka saada kuni 2286 korda nende käivitav osalus.

Põnev meelelahutus:

Asutatud 2017. aastal Evoplay meelelahutus sisenes hiljuti Ühendkuningriigi iGamingi turule ja teatas, et seitsmerealine Kährikujutud kutsub mängijaid liituma selle imetaja peategelasega, kui ta üritabkohutavad koletised ja draakonidLootuses kogudalummatud aare’. Uuendaja täpsustas lisaks, et uus videopesa on varustatud ainulaadse heliribaga ja viis boonusmehaanikat sama hästi kui trio tasuta keerutusrežiime.

Ebakorrektne energia:

Evoplay teatas, et videopesa kangelaskähriku iga rünnakuga seotud võimsus sõltub maandunud võitnud rullide sümbolite arv või kui mängijal on õnnestunud alistada üks viiest koletisest, et koguda pikendatavvõidukas seeria.’Firma väitis, et lisaks sellele on ka tema uusim areng kolme tüüpi juhuslikke sündmusi mis annab selle keskse iseloomukõik, mida ta seikluseks vajab.

Mitmekülgne missioon:

Evoplay tegevjuht Ivan Kravchuk kuulutas pressiteate vahendusel, et tema firma pakub nüüd üle 100 videopesa, laua- ja kiirmängu portfelli, kus Raccoon Tales kindlasti jätkub ’mängijate köitmine kogu maailmas’.

Loe Kravchuki avaldust …

“Kährikujutud on põnev lisandus meie kasvavale portfellile ja viib mängijad mitmekihilisele otsingule mis sukeldub maapinna alla sfääri, kus elavad koletised ja draakonid. Neile, kes on piisavalt vaprad, et meie kartmatu kährikuga koobasesse sügavikku siseneda, pakutavad auhinnad on kindlasti reisi väärt. ”


video pesa – esitage meelelahutuslik kravtšukforesti unistuste kährikujutudLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga