Kaebuse piinamine Kazuo Okada pärast


Jaapanis on endine kasiinomagnaat Kazuo Okada (pildil) kaotanud apellatsiooni Tokyo ringkonnakohtu otsuse peale, mis käskis tal maksta umbes 21,3 miljonit ¥ (204 560 dollarit) hüvitist tema juhitud ettevõttele, rahvusvahelisele mängukonglomeraadile Universal Entertainment Corporation. .

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt tagandati 77-aastane ärimees 2017. aasta juunis Filipiinide hiiglasliku Okada Manila integreeritud kasiinokeskuse taga asuva ettevõtte esimehena väidete keskel, et ta karistas ettevõtte sularaha ebaseaduslikku ülekandmist. Allikas täpsustas, et Tokyo peakontoriga operaator esitas hiljem kohtuasja, mille eesmärk oli lasta Okadal tasuda osa nende nõuete uurimisega seotud kuludest.

Lõplik lüüasaamine:

Inside Asian Gaming teatas, et a Tokyo ringkonnakohus leitud Universal Entertainment Corporation veebruaril ja käskis Okadal üle anda ka sularaha umbes 10 200 dollarit seotud intressikulud mis oli kogunenud alates 2017. aasta lõpust. Kostja kaebas selle määruse hiljem edasi Tokyo kõrgem kohus kuid väidetavalt on see pärast seda, kui see asutus otsustas, et tema avalduses sisalduvad nõudedolid objektiivselt faktidega vastuolus ja seetõttu vastuvõetamatud. ”

Kriitiline hukkamõist:

Sellele viimasele otsusele vastates teatas Universal Entertainment Corporation, et Tokyo ringkonnakohtu algses otsuses tunnistatiet pettused toimusid hr Okada korralduselJa et septuagenaril olirikkus nii hea juhi hoolsuskohustust kui ka ettevõtte direktori usalduskohustust – lojaalsust. ”

Vaidlustatud väited:

Väidetavalt heideti Okada välja pärast seda, kui ilmnesid selles süüdistused ta oli heaks kiitnud laenu väärtusega umbes 17,4 miljonit dollarit alates Universal Entertainment Corporationi kasiinost tegutsevast Tiger Resort, Leisure and Entertainment Incorporated tütarettevõttest kuni kolmanda isikuni enda tarbeks ilma intressitasusid kehtestamata. Pealegi kahtlustati miljardärist ettevõtjat väidetavalt selles, et ta hankis volitamata tšeki samalt üksuselt umbes väärtuses 2 miljonit dollarit ja taskusse veel 173 500 dollarit osana Lõuna-Koreas ettevõtte maaostuga seotud tehingust.

Soovitud viivitus:

Seotud uudistes ja GGRAsia teatas, et Universal Entertainment Corporation kasutas reedet ametlikku avaldust, et teatada, et taotleb aktsionäride heakskiitu pikendada veel kolme aasta võrra aasta tähtaeg 600 miljonit dollarit varem välja antud laenukirjades. See allikas selgitas, et need võlakirjad olid seatud küpsema aastal 2021. aasta detsember kuid see, et Osaka börsil noteeritud ettevõte loodab nüüd oma eluiga pikendada, lisades samas täiendava 100 miljonit dollarit sellistes pantides, mille aastane intressimäär on 8,5%.


philippinessouth koreakazuo okadatokyo ringkonnakohtu universaalne meelelahutuskorporatsioonokada Manilatiger resort vaba aja veetmine ja meelelahutusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga