JVH kontsern debüteerib Hollandis veebibrändi Oryxi kaudu


Ootades Hollandi online-hasartmänguturu väga oodatud avanemist, on Oryx Gaming suurendanud oma esindatust Hollandis pärast seda, kui ta on sõlminud lepingu Loode-Euroopa riigi juhtiva kommertshasartmänguettevõtja JVH mängu- ja meelelahutusgrupiga.

Lepingu tingimuste kohaselt Bragg Gaming Group (TSXV: BRAG) annab Hollandi operaatorile selle Oryx Hub iGamingi platvorm, integreerimine Kambi spordiraamatuga ja erinevad Oryx RGS ja kolmandate osapoolte ühendatud sisu, mis on JVH veebiärile selle kaudu kättesaadavaks tehtud Jacks Casino brändi esimest korda.

“Neil on suurepärane meeskond ja me loodame teha nendega koostööd ühe suure meeskonnana.”

Kuna Hollandi reguleeritud iGamingi turg peaks avanema selle aasta septembris, saavad maismaal tegutsevad kasiinooperaatorid kasu Oryxi omikanalite ja toodeteülesest iGamingi platvormist, lisaks kasiino ja spordipakkumiste vertikaali toetamisele.

Tulevane kasv:

Uut partnerlust kommenteerides on JVH kontserni tegevjuht ja esimees Eric Olders, ütles …

„Hollandi online-hasartmängude turu reguleerimine on juba mõnda aega tulnud ja oleme põnevil võimalustest, mida praegu ootame.

“Oleme ORYX-idega kindlad kogemusi ja nende toodete kvaliteeti, suudame pakkuda oma klientidele parimat teenindustaset ja konkurentsitut mängijakogemust. Neil on suurepärane meeskond ja me loodame teha nendega koostööd ühe suure meeskonnana. ”

Partnerluse üksikasjad:

Oryxi iGamingi platvormolla tulevase JVH grupi interaktiivse äri keskmes”Ja sisaldab komplekti varalisi tööriistu, sealhulgas CRM ja kampaaniad, mängijate ja maksete haldamine, boonused ja preemiad, reeglite mootor, pettused, vastavus, aruandlus ja analüüs ning CMS.

Operaatoril on ka täielik juurdepääs Oryx Hub ja selle arvukas raamatukogu, mis sisaldab üle 10 000 kasiinomängu enam kui 100 pakkujalt, sealhulgas Sloveenia ettevõttelt omandatud RGS-i sisu ja kes on kes kolmandate osapoolte sisupakkujad nagu Greentube, Pragmatic Play ja NetEnt. JVH saab ka juurdepääsu Oryxi reaalajas mängijate kaasamise platvormile ja andmeplatvormile, kasutades selliseid tööriistu nagu edetabelid ja turniirid, reaalajas kampaaniate haldamise süsteem, jackpotid, saavutused ja palju muud.

Samuti kuulub lepingusse integratsioon Malta peakontoriga tipptasemel spordiennustustehnoloogia ja -teenuste pakkujaga. Kambi rühm, mis on partner enam kui 25 operaatorile kuuel kontinendil, paljastas oma strateegilise liidu JVH grupiga 2020. aasta detsembris.

Matevž Mazij, ORYX Gamingu tegevdirektor lisas ettevõtte ametliku pressiteate…

„Oleme juba mõnda aega oodanud Hollandi turu avanemist, seega on tohutult hea meel saada see partnerlus JVH grupiga üle, ettevõte, millel on muljetavaldav pärand Hollandi mänguturul.

“Nad on olnud Hollandi turul juhtiv mängija aastaid nüüd ja oleme põnevil, et nad on meiega joondunud nende online-debüüt. Loodame tiheda partnerluse kaudu sellel uuel ja ülipõneval veebiturul saavutada kõrget edu. “

Mozzarti kihlvedu:

Oluliselt laiendades oma globaalset jalajälge, on Oryxi uusim leping iGamingi operaatoriga hiljutise sisutarnelepingu kannul Mozzarti kihlvedu. Tehingu tulemuseks on ORYXi sisu esialgu Kolumbias asuva Mozzart Betiga, millele järgnevad Serbia, Horvaatia, Bosnia, Rumeenia, Makedoonia, Nigeeria ja Malta.