Juunikuine pettumus Aomeni hasartmänguturul


Väidetavalt vähenes Macau 39 kasiino juunis nende hasartmängude kogutulud peaaegu 97% võrreldes aastataguse ajaga, ulatudes veidi üle 89,69 miljoni dollarini, suuresti tänu jätkuvatele koroonaviirustega seotud reisipiirangutele.

Inside Asian Gaming’i raporti kohaselt, mis viitas enklaavi Gaming Inspektsiooni ja koordinatsioonibüroo ametniku ametlikule teabele, oli juuni arv tunduvalt väiksem kui eelmisel aastal samal 30-päevasel perioodil registreeritud 2,98 miljardit dollarit ja see tähendab, et kuuekuuline väärtus on nüüd umbes 77,4% madalam, vaid 4,22 miljardit dollarit.

Järjestikused jaotustükid:

Inside Asian Gaming teatas, et juuni tulemus tähendas pealegi langust 59,4% kui see seatakse kõrvuti mai arvuga 220,97 miljonit dollarit, mis oli ka ise mingi summa 93,2% madalam kui 3,25 miljardit dollarit sama 31-päevase kuu kohta 2019. aastal. Väidetavalt registreeriti ka Aomeni kasiinod võrreldavaga 96,8% aprilli hasartmängude kogutulude vähenemine pärast samalaadse languse kärpimist 87,8% ja 79,7% vastavalt veebruaris ja märtsis.

Koronaviiruse tagajärjed:

Mis puutub nendesse jätkuvatesse vähendamistesse ja Inside Asian Gaming teatas, et Macau ja Hongkongi vahel reisivatele mänguritele kehtib endiselt vastastikune 14-päevane kohustuslik karantiinidirektiiv mis asutati veebruaris kahe linna abistamiseks võidelda potentsiaalselt surmava koroonaviiruse tüve leviku vastu. Allikas täpsustas, et see nõue pidi aeguma järgmise nädala alguses, kuid hiljuti pikendati seda veel ühe kuu võrra 7. august.

Külastuse vaakum:

Ehkki Mandri-Hiinast Macausse reisivad mängurid ei pea isolatsiooni minema, on nad väidetavalt on naasmise korral kohustatud end kahe nädala jooksul valima. See märtsi lõpus ametnike poolt Guangdongi provints Väidetavalt röövis Portugali kunagine enklaav ühe oma peamise puhkajate allika ja pani sellega seotud turisminumbrid langema tasemeni, mida pole nähtud pärast külma sõja pimedaid päevi.


hong kongchinagaming kontrolli ja koordineerimise bureauguangdong provincegaming tuludcoronavirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga