Juuli tulude kasv Vally Forge’is tõuseb


Pennsylvania Gaming Control Board (PGCB) andmetel kasvas Boyd Gamingu Valley Forge kasiinokeskus Ülem-Merioni linnaosas juulis 18,99 miljoni dollari suurusest müügitulust, mis on enam kui 57 protsenti parem kui 2019. aasta juulist pärit 12,04 miljonit dollarit.

See oli esimene kord, kui kõik 12 Rahvaste Ühenduse kommertskasiinot tegutsesid kogu kuu või suurema osa sellest alates märtsi keskpaigast, kui valitsusjuht Tom Wolf käskis tähtsusetud Pennsylvania ettevõtted, sealhulgas kasiinod, sulgeda, et aidata koronaviiruse levikut pidurdada. .

“Seiskamiste ajal kaotatud ei korva.”

Enim täiustatud:

Märkimisväärne tõus muudab Preisimaa kuninga kasiino osariigis üheks paremaks muutunud, suuruselt teisel kohal on Mount Airy kasiino kuurort ligi 69 protsenti juurdekasvu, mis teenis juulis 2020 27,79 miljonit dollarit müügitulu, ületades hõlpsalt eelmise aasta sama aja kohta esitatud 16,24 miljonit dollarit.

Tohutu kasum tähistab olulist idaranniku piirkonna majanduslik hoog pärast seda, kui Valley Forge kasiino suleti 12. märtsil ja avati uuesti kasiino esimesel päeval roheline faas Montgomery maakonnas, 26. juuni. Mount Airy suleti koroonaviiruse tõttu 17. märtsil 2020 ja taasavati viis päeva varem 22. juunil. Monroe maakond, kus asub Mount Pocono kasiino ja hotell, siirdus 19. juunil taasavamise faasi.

Tuludeklaratsiooni tuleb ka sadadena Valley Forge’i töötajaid ootab väidetavalt koondamine.

Boyd lööb:

Las Vegases asuv kasiinode meelelahutusettevõte Boyd Gaming, kuhu kuulub ka Valley Forge, kellele praegu kuulub 29 hasartmängureitingut kümnes osariigis, ütles, et…

COVID-19 pandeemia mõjude tõttu, Teatas Boyd Gaming 2020. aasta teise kvartali müügitulust 209,9 miljonit dollarit, võrreldes 846,1 miljonit dollarit aastal 2019. aasta teises kvartalis puhaskahjum 108,5 miljonit dollarit, või 0,96 dollarit – aktsia kohta 2020. aasta teises kvartalis võrrelduna puhaskasumiga 48,5 miljonit dollarit, või 0,43 dollarit aktsia kohta aastataguse perioodi kohta, ”väitis allikas.

Spordiennustuse konks:

Kuid väidetavalt väidavad analüütikud hasartmängutööstus teeb kannapöörde, kusjuures spordiennustused on panustav allikas. PGCB andmetel oli spordi panustamise käepide 2020. aasta juulis kokku 164 782 229 dollarit ehk 85 protsenti suurem kui 2020. aasta juunis kokku 89 002 562 dollarit.

Riigi spordiennustuste areenil domineerimine ja Valley Forge’i parendustesse olulise panuse andmine, FanDueli spordiraamat, mis käivitati kasiinos 2020. aasta jaanuaris, aitas tal koguda 68,8 miljonit dollarit veebipanuseid, teenides juuli 2020 tuludeks 1,4 miljonit dollarit.

Kuna Major League’i pesapalli (MLB) hooaeg jätkub ning Rahvusvahelise Korvpalliliidu (NBA) ja Rahvusliku Hokiliiga (NHL) playoff-mängud tõusevad, on tõenäoline, et nende panuste arv kasvab augustisse ja septembrisse.

PlayPennsylvania.com juhtiv analüütik Dustin Gouker ütles:

“Seiskamiste ajal kaotatud ei korva. Kuid kui Interneti-kasiinod säilitavad uskumatut kasvu, taasiseseisvunud spordialad ja jaemüügikasiinod avanevad järk-järgult, liigub valdkond õnneks edasi. ”

iGamingu panus:

Of Valley Forge’i 18,9 miljoni dollarist juulis, internetimängud, kaasa arvatud [internet] mänguautomaadid ja lauamängud, moodustas sellest 8,4 miljonit dollarit.

Kuid, kasiino nägi lauamängude tulusid juulis languses, mis 2,3 miljoni dollarini oli 3,2 miljonilt vähem, ja mänguautomaadid, mis läks 8,4 miljonilt dollarilt 6,9 miljoni dollarini.

Pennsylvania kasiinod on avatud kell 50-protsendiline mahutavus, mängijad möllavad endiselt veebiplatvormide poole.

Vahepeal oli Keystone’i osariigis juulis 2020 tehtud online kasiinode ja pokkeritulu kokku 54,4 miljonit dollarit vastavalt PGCB avaldatud arvudele (pdf), mis ületab peaaegu kõigi aegade kõrgeima taseme 55,8 miljonit dollarit maikuus.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga