Juriidiline võit California hõimu kasiino ettepanekule


Californias ja osariigi kõrgeima kohtu lõplik otsus on väidetavalt vabastanud tee monoindiaanlaste North Forki rantšeriale uue kasiinokeskuse toomiseks Madera maakonda.

GVWire.com veebiuudiste domeeni esmaspäevase raporti kohaselt oli Auburni Rancheria Ühendkuningriigi Auburni India kogukond esitanud California osariigi ülemkohtu hagi California kuberneri Gavin Newsome’i vastu, püüdes peatada föderaalselt tunnustatud rivaali 20 aastat kestnud kasiinoplaani realiseerimine.

Range vastupanu:

GVWire.com teatas, et Mono-indiaanlaste North Forki rantšeeria vihastas paljud teised hõimud filmis „Kuldne osariik” pärast 2003. aasta tehingu tinditoomist, mis loodetavasti annab talle loa teha koostööd operaator Station Station kasiinodega, et viia umbes 2000 mänguautomaadi ja umbes 40 mängulauaga kasiinokeskus 305-ni aakri suurune ala, mis asub Madera linnast veidi põhja pool. Väidetavalt vihastas vastaseid veelgi 2012. aasta augusti lõpus, kui tollane California kuberner Jerry Brown tindiga uue mängukompakti lootusrikka grupiga, mis hiljem nõutavate õigusaktide kinnituste saamiseks kulus vaid kaheksa kuud.

Lõplik sanktsioon:

Allikas teatas, et tühistada soovitakse eraldi kohtuasjas kavandatav projekt oma 200-toalise hotelliga alistati 2014. aasta märtsis pärast seda, kui Madera maakonna kohtunik otsustas, et lääneriik oli selle lepingu lubamisel monoindiaanlaste North Forki rantšeeriaga seaduslik. Väidetavalt täpsustas see, et analoogne võit seitsmeliikmelise ees California osariigi ülemkohus on nüüdseks andnud hõimule loa alustada oma sissejuhatava kasiinokeskuse tööd hinnanguliselt 1500 uut töökohta.

Lugematud eelised:

Monoindiaanlaste North Fork Rancheria hõimude esimees Elaine Bethel-Fink ütles väidetavalt ajalehele GVWire.com, et ta onvaimustusesOtsusega, kuna see võimaldab tema hõimul ja ümbritseval kogukonnal juurdepääsumiljardeid dollareid majanduslikku kasu ja tuhandeid töökohti“Millelt nad on ilma jäetud”liiga kaua. ”

Väidetavalt kuulutas Bethel-Fink…

Meil on hea meel, et see kaua välja mõeldud draama lõpuks selja taga on ja soovivad innukalt liikuma hakata ning tuua töökohti ja majanduslikke võimalusi oma inimestele ja kogukonnale. “


jaama kasiino Madera countymaderanorth kahvli rancheria monoindiaanlased jerry browncalifornia osariigi kõrgeim kohusgavini uudisedühinenud kastanipuu India kogukond auburn rancheriaelaine bethel-finkLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga