Juriidiline lahendus on kokku lepitud Aristocrat Leisure Limited poolt


Austraalia mänguautomaatide uuendaja Aristocrat Leisure Limited teatas, et allkirjastab põhimõtteliselt lepingu, mis näeb ette, et see maksab umbes 31 miljonit dollarit, et lahendada paar föderaalset kohtuasja selle vastu Lääne-Ameerika Washingtoni osariigis.

Sydney börsil noteeritud ettevõte kasutas esmaspäeval esitatud ametlikku avaldust, et täpsustada, kas õiguslikud toimingud on seotud Epic Diamond Slots, Big Fish Casino ja Jackpot Magic Slots veebipõhiste sotsiaalsete mängude platvormidega, mida haldavad Big Fish Games Incorporated, puudutab see, et see ostis Churchill Downs Incorporatedilt 990 dollari eest. miljonit 2018. aasta jaanuaris.

Arvatavad väited:

Aristocrat Leisure Limited paljastas, et kohtuasjad olid esitanud hagejad Manasa Thimmegowda, Cheryl Kater ja Suzie Kelly sisse Ameerika Ühendriikide Washingtoni lääneosa ringkonnakohus keset väiteid, et kolm eelnimetatud platvormi olid pakkunud hasartmänge võrgus, mis on Washingtoni seaduste kohaselt keelatud. Ta kasutas arhiivi (pdf), et kuulutada, et petitsiooni esitajad olid otsinud „üleriigiline asustusklass“Mis tähendas kaotatud raha tagastamist koos ettekirjutuse maksmise, kohtukulude ja”kolmekordne ja karistatav kahju.

Kavandatav sihtkapital:

Sydney peakontor teatas, et kavandatud asula järgib vahendamist ning lisaks on sellega seotud Churchill Downs Incorporatedi võltsimine 124 miljonit dollarit et vabastada paar ‘mis tahes hüvituskohustustest mis tulenevad nendest kahest kollektiivhagi kohtuasjadest või on nendega seotud. ”Nõukogu teatas, et kokkulepe, mille peab nüüd heaks kiitma Washingtoni lääneosa Ameerika Ühendriikide ringkonnakohus, näeb ette koondandme paigutamise 155 miljonit dollarit väljamaksearveldusfondKasutamiseks hagejate taotluste rahuldamisel.

Täiendav aktsepteerimine:

NASDAQ-i poolt noteeritud Churchill Downs Incorporated kasutas omalt poolt oma arhiivi (pdf), et kinnitada, et kokkulepe sisaldab lisaks klauslit, mille kohaselt Aristocrat Leisure Limited vabastab selle järgmistest „hüvitamiskohustusedMis on seotud selle kohtuvaidlusega, mis hõlmab „kõiki Big Fish Games Incorporatedi väärtuse vähendamise nõudeid” ja nõudeid, mille võib esitada igaüks otsustades mitte osaleda pakutavas ühiste hagide lahendamises.

Loe Churchill Downs Incorporated avaldust …

„Pooled on kokku leppinud, et edastavad Washingtoni lääneosa USA ringkonnakohtule teate, et pooled on jõudnud põhimõttelisele kokkuleppele ja taotleda kohtuasjade peatamist kuni täitmise ja ametliku kokkuleppelepingu esitamiseni. ”


australiabig kala kasiino-kiriku mõõnad lisadadaristokraatlik vaba aja veetmise piiratudsuur kalade mängud lisadakorrektne teemant teenindusajadjackpot magic slotsmanasa thimmegowdacheryl katersuzie kelly ringkonnakohus washingtoni lääneosa jaoksLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga