Juhusmasin 100 [video slot] ettevõttest Endorphina Limited


Peaaegu kuu pärast selle käivitamist AI tõus videomängupesa ja Tšehhi online-kasiinomängude arendaja Endorphina Limited on nüüd naasnud, et teatada oma uue viisirulli ja 100-pallirea esilinastusest Juhusmasin 100 uuendus.

Praha peakontor kasutas teisipäeval ametlikku pressiteadet, kinnitades, et tema viimane videopesa väljalase konkureerib teemandiga, mis on olnud „lõigatud täiuslikkuseni‘Viisakalt selle’poleeritud viimistlus, kuninglik kroon ja seitsmeste taevane kombinatsioon”. Ettevõte kuulutas, et neljarealine pealkiri on loodud ka selleks, etlooge täiuslik õhkkond, et hoida asjad klassikainenaJa on komplektiga „mõned sädelevad omadused, mis hoiavad iga mängija kaasa.

Tähelepanuväärne väljalase:

Endorphina väitis veel, et mobiiltelefonisõbralik Chance Machine 100 on heaks kiitnud Malta mänguasutus ja on ‘valmis muljet avaldama“Oma klassikalise, sujuva ja ajatu teemaga, mis kaasneb huviliste kaasamisega koguda metsikuid ja hajutatavaid sümboleid.

Ikooni kaasatus:

Arendaja täpsustas, et Chance Machine 100 kutsub mängijaid üles omandama kroon sümbolite teisel, kolmandal ja neljandal rullil, mis toimivad hiljem asendatavate mägedena. Ta kuulutas, et need võivad lisaks „laiendage vertikaalselt, et kombinatsioon lõpule viia‘Koos paari saatva hajumisega, mis loendab’mis tahes positsioonil rullidel.

Loe Endorphina Limited avaldust …

„Kui klassika on moodsas kõrglahutusega graafikas ümber tehtud, ei saa see valesti minna. Väljalaske-eelsel perioodil oli Chance Machine 100 saadaval vaid mõnes kasiinos, kuid see ei peatunud suurepäraseid tulemusi ja suurt huvi. Täna teatame põnevusega selle ametlikust ülemaailmsest versioonist ja loodame, et kõik on valmis kogema seda tõeliselt modernset ja luksuslikku klassikat. ”


video slotmalta mängude autoriteetpragueendorphinapiiratud kutsumasina 100 tõusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga