Jewels of Fortune (videopesa) debüteeris Pragmatic Play Limited


Ainult kaks nädalat pärast Pyramid Kingi videopesa turuletoomist on Malta online-kasiinomängude arendaja Pragmatic Play Limited naasnud, et teatada oma uue viie rulliga Drago: Jewels of Fortune uuenduse väljaandmisest.

Sliema peakontor kasutas kolmapäeval ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema uusim mobiilisõbralik videolint on väga detailne mäng, mis viib mängijad hirmuäratavate draakonite ohtlikku paika, kus neile võib kuvada kuni 1600 viisi võitma.

Boonusmeelelahutus:

Arendaja täpsustas, et baasmäng on uues väljaandes kaasas Dragon Super Spin funktsioon, mis käivitatakse kogudes vähemalt neli vastavat lohe sümbolit samale spinnile. Arendaja teatas, et see atraktsioon pakub huvilistele hiljem võimalust käia ärauskumatud võidudKordistaja, mida suurendatakse iga kord, kui täiendatakse ikooni, viisakalt.

Spetsiaalsed keerutused:

Firma selgitas, et lisaks sellele on tema uusimas videopesa mitmekordistatav Lohe kalliskivi keerutuste funktsioon, mille saab käivitada kogudes vähemalt neli teemandi hajumissümbolit. Ta kuulutas, et see boonus võimaldab konkurentidel lisaks lähtestage seotud uuesti keerutuste arv ja viige kleepuvad metsikud kogudes rohkem kalliskivide ikoone.

Märkimisväärne kataloog:

Pragmaticu kaubandusjuht Melissa Summerfield kasutas pressiteadet, et kuulutada, et tema ettevõte üritab vabastada „kuni neli uut slotimängu kuus”Ning pakub lisaks reaalajas edasimüüjate ja bingoliitide portfelli, mida saab integreerida„ühe API kaudu.

Loe Summerfieldi avaldust …

„Drago: varanduse juveele on meie portfelli fantastiline ja haarav lisa. Hoolikalt meisterdatud seadistuse, hirmuäratavate vaenlaste ja tohutute võidetavate summadega draakoni servas tundub see olevat veel üks suurepärane hitt meie teenindusaegade pakkumises. ”


video slotpragmaatiline mäng limitmelissa summerfieldpyramid kingdrago: fortunedragon juveele draakoni super spinjewelLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga