Jeju saare kasiinivargas maksab 13,4 miljonit dollarit


Ilmselt oli raske tõstmine seotud teatatud Lõuna-Korea kasiinooperaatori Landing International Development Limited Jeju Shinhwa Worldi kasiino kasiino sularaha vargusega üle 144,5 miljardi KRW (13,4 miljonit USA dollarit). Puuduvad rahalised vahendid koosnesid väidetavalt täielikult 50 000 Korea dollari (46 dollariga) Korea võlakirjadest, mis kallutaksid kaalud üle 617 naela. kokku.

Selle nädala alguses Hongkongi börsile (SEHK) avaldatud siseinfoteates paljastas ettevõte mõneti vastumeelselt, et esmaspäeval, 4. jaanuaril 2021 otsustati, et fondid on “puudu, ”Ja et selle Lõuna-Korea Jeju saarel asuva mängukoha töötaja oli ilmselt rüüstamise eest põgenenud.

Uurimine on alustatud:

The Korea Timesi teatel alustas politsei varguse uurimist pärast emaettevõtte kohaliku sidusettevõtte teisipäeval esitatud teadet, Maandumine Meelelahutus Korea, ainult välismaalastele mõeldud kasiino operaator.

Allikas jätkab, et ettevõte esitas selle peale politseile kaebuse Malaisia ​​töötaja kes vastutas väidetavalt fondihalduse eest ja kes läks samal ajal, kui sularaha avastati kadunud ja pärast seda, kui ta ei olnud aasta lõpus puhkuselt tööle naasnud.

Kopsakas koormus:

Politsei uurimise käigus püütakse täpselt kindlaks teha, kuidas 12 puidust õunakasti sularaha väärtuses sai kinnistult ära võtta, ilma et keegi midagi näeks. Nad vaatavad turvamaterjali (CCTV) ja ka kaaslase olemasolu võimalust.

Uudisteagentuur Yonhap teatas aga neljapäeval, et Jeju politsei kindlustas kasiino turvakaamerate ülesvõtted, öeldes, et videosalvestised alates röövimise ajast oli kustutatud.

Edasised väljakutsed:

Lõuna-Korea üks suurimaid integreeritud kuurorte Jeju Shinhwa World tegeleb sarnaselt teiste Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna hasartmänguoperaatoritega ka turistide külastamine madalamal, kusjuures 2020. aastal oli saar 2019. aastast üle 87 protsendi.

Asja teeb veelgi hullemaks, riik teatas hiljuti a kohustuslik 14-päevane karantiin sisenemisel ja alates 8. jaanuarist 2021 peavad rahvusvahelised turistid “esitama tõendi negatiivse COVID-19 PCR-testi tulemuse kohta, mis on väljastatud 72 tunni jooksul pärast nende lahkumist” vastavalt riiki sisenemise ja riigist lahkumise nõuetele. USA saatkond ja konsulaat aastal Korea Vabariik.