Jätkuvad mured keisripalee Saipaniga


Põhja-Mariaanide saarte ühenduses on ehitise alla jäänud Keiserliku palee operaator Saipan teadaolevalt taotlenud iga-aastase 15,5 miljoni dollari suuruse kasiino litsentsitasu üheksa-aastast vähendamist.

Inside Asian Gamingi esmaspäevase aruande kohaselt toimub üleminek Imperial Pacific International Holdings Limitedilt pärast seda, kui Hongkongi börsil noteeritud ettevõte süüdistas valitsust Ameerika territooriumi eest paari kasiino litsentsilepingus sisalduva ainuõigusklausli rikkumises, lubades hulgaliselt teenindusruumide salongid töötama

Pidev poleemika:

Inside Asian Gaming teatas, et see taotlus sisaldus kirjas, mille kirjutas Donald Browne, ettevõtte Imperial Pacific International Holdings Limitedja saadeti kubernerile Ralph Torres (pildil). Allikas täpsustas, et pealegi on kaebus esitatud seetõttu, et kasiinoettevõte tegeleb paljude kohtuvaidlustega seoses tasumata töövõtjate tasudega, mis kestavad pikka aega, kuna väidetavalt ei täideta oma rahalisi kohustusi paljude kohalike müüjate ees.

Õige väide:

Aastatasu küsimisel lükata 2029. aastaniTeatas Browne, et 2014. aasta augustis sõlmitud litsentsileping nägi ette, et tema ettevõttele antakseeranditult kasiinomängude korraldamiseks Saipani saarel. ” Siiski väitis ta väidetavalt, et Põhja-Mariaanide Saarte Ühenduse valitsusei ole lubanud kasiinomängudel tegutseda ainult väljaspool ainuõiguslikku litsentsi omanikkuVaid põhjustas kakorvamatu kahjuOma tuludele, võimaldades sellistel toimingutel vohada.

Kuuldavasti luges Browne’i kirja…

Kasiinolitsentsis pole kuskil välistusi leping, mis võimaldab teistel osapooltel kasiinomänge korraldada. Imperial Pacific International Holdings Limited ei lootnud, et ainuõigusi kasiinomängutegevusele rikutakse nii lihtsalt. Pokkerimasinate ja e-mängude lubamine väljaspool kasiinot tegutsema on Imperial Pacific International Holdings Limited ainuõigusliku litsentsi rikkumine. “

Silmatorkav konkurents:

Samuti teatati, et Saipanis on praegu paar suurt pesaautomaati pakkudes kokku umbes 310 elektroonilise mänguautomaadi portfelli. Lisaks rõhutas allikas, et neid on veel 500 masinat levis kümnetes väiksemates kohtades umbes 52 000 inimese saarel, mis väidetavalt kahjustab keiserliku palee Saipani võimet koroonaviiruse ajal kohalikke mängureid meelitada.

Ebakindel asend:

Väidetavalt tuleb vähendamisnõue tulla pärast seda, kui Torres oli varem ähvardanud Imperial Pacific International Holdings Limitedi kohaliku kasiinolitsentsi tühistada, kuna ettevõte ei ole veel maksnud oma viimast 15,5 miljoni dollari suurust makset. Vabariiklaste juht väitis väidetavalt oma kirjaga, et see ebaõnnestumine kujutab endastettenähtud lepingu oluline rikkumineJa selle tulemusel on ettevõtte Saipani tegevus olnudkasiino litsentsitasu aastani täielikult tasutud. ”



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga