Jalgpalli hiilgus (videopesa) firmalt Yggdrasil Gaming Limited


Ainult nädal pärast Medusa Fortune and Glory videopilu käivitamist on Malta online-kasiinomängude arendaja Yggdrasil Gaming Limited naasnud, et teatada oma uue viie- ja 25-palgalise jalgpalliklubi Glory uuenduse debüüdist.

Arendaja, kelle peakorter asub Sliema põhjaosas Valletta äärelinnas, kasutas ametlikku kolmapäevast pressiteadet, et kuulutada, et selle uusim mobiilisõbralik videolint on seatud pakitud staadionile ja selle esmaettekanne on mõni nädal enne, kui maailma populaarseima mängu jätkamine algab enamikust mandri-Euroopast.

Võistlusvõistlus:

Yggdrasil Gaming Limited teatas, et neljarealine Jalgpalli hiilgus tuleb komplekti koos Kõik tähed tasuta keerutuste režiim, mis pakub mängijatele väljakutsekui soovite rullidele maandudes väravat lüüa”. Arendaja kuulutas, et sümbolid muudetakse kleepuvateks metsikuteks, kui huvilised saavad palli võrku tagumisse nurka panna, et suurendada nende äraviskamise võimalusi ‘väärtusliku võiduga”.

Erutav kohtumine:

Jonas StrandmanEttevõtte Yggdrasil Gaming Limited vanemstrateeg, pressiteade väitis, et Football Glory on tema firma teine ​​jalgpalli inspireeritud pesa pärast Bicicleta turuletulekut 2016. aastal ja lisaks veel funktsioone Hõbe karikas ja Kuldkarikas sümbolid. Ta täpsustas, et need ikoonid pakuvad tasuta keerutusi ja mündivõitu mängijatega, kes suudavad mängu käivitada Superstaarid ja All Stars tasuta spin boonused, täites selle Hiilguse baar uuendus.

Loe Strandmani avaldust …

UEFA Euro 2020 lükati sel aastal edasi ja paljud jalgpalliliigad tühistati, vahendab Football Glory pakub mängijatele palju põnevust ja au võitnud pokaali saavutamisest. Mängu mehaanika pakub põnevat kogemust ja oleme kindlad, et seda uuenduslikku mängu naudivad nii meie partnerid kui ka mängijad. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga