Jakkide seljatoed hakkavad Aomeni hammustama


Aomenis vähenes enklaavi paljude kasiinode operaatorite töötajaskond inimeste arvuga juuni lõpuni kolme kuu jooksul umbes 5200 inimese võrra umbes 82 300-ni.

Inside Asian Gaming’i raporti kohaselt, viidates linna statistika- ja loendusteenistuse ametlikule teabele, tuleb kvartali langus veidi enam kui 9%, kuna Aomeni 39 kasiinot jätkavad võitlust käimasolevate koroonaviirustega seotud reisipiirangute mõju eest, mis on põhjustanud Naabruses asuva Hongkongi ja Mandri-Hiina külastatavuse tase langeb rekordilise madalaima tasemeni.

Tulude ümberpööramine:

Aomen nägi oma hasartmängude kogutulud juunis langeb see aastatagusest peaaegu 97%, ulatudes veidi üle 89,69 miljonit dollarit kuna kuue kuu näitaja oli 77,2% madalam, moodustades vaid 4,22 miljardit dollarit. Allikas täpsustas, et selle tulemuse jaoks oli nii maikuu kui ka aprilli murettekitav 96,8% -line vähenemine seotud 93,2% -lise langusega.

Tühikäigu suurenemine:

Kuigi kohalik omavalitsus oli kasiinot juba varem hoiatanud pandeemia tõttu koondamiste vastu võitlevad ettevõtted ja piletimüügiettevõtted, väidetavalt on enklaavi töötute ridad kasvas teises kvartalis umbes 400 inimese võrra ja jõudis umbes 10000-ni suur osa neist on varem olnud seotud selliste hasartmänguettevõtete või restoranidega. Olukorra veelgi hullemaks muutmiseks ja allikas selgitas, et sama kolmekuulise perioodi jooksul oli Aomenis vaeghõivet tõusma umbes 0,6% kvartaliga 13 900-ni koos mängu- ja hasartmängudega on jälle üks enim esindatud tööstusharusid.

Silmapaistvad mängijad:

Lisaks Aomeni kuldrühm hiljuti aktiveeris kolm VIP-mängutoad, mis töötab ikoonilises piirkonnas Hotell Lisboa samal ajal kui öeldakse, et kaasmaalasel on “viis paremat” võttis uuesti tööle umbes 200 koondatud töötajat pärast ametliku hoiatuskirja saamist linnalt Mängukontrolli ja koordineerimise büroo.


hongkongina tööhõivekontrollimine ja koordineerimine büroohoolduskeskuste statistika ja loendusteenusedcoronavirusmacau kuldne grouphotel lisboaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga