Jagage soovi Melco Resorts and Entertainment Limited järele


Aasia kasiinohiiglane Melco Resorts and Entertainment Limited on teadaolevalt teatanud, et on valmis kulutama kuni 500 miljonit dollarit, et suurendada oma enamusosalust 1600-toalise Studio City Macau taga asuvas operatiivsõidukis.

GGRAsia teadete kohaselt asutati Studio City International Holdings Limited Hongkongi börsil noteeritud kasiinofirma ja investeerimisettevõtte New Cotai Holdings ühisettevõttena 2006. aastal, enne kui talle tehti ülesandeks tegelikult juhtida muljetavaldavat Aomeni arendust, mis pakub 106 000 ruutjalga mängu korrus kõrvuti maailma esimese joonis-8 ratastega.

Kallis pakkumine:

GGRAsia teatas sellest Studio City International Holdings Limited avaldas hiljuti, et kavatseb pakkuda olemasolevatele investoritele võimalust osta täiendav A-osakute osamakse mille individuaalne hind on 3,89 dollarit. Kuigi Melco Resorts and Entertainment Limited juba omab umbes 54,3% selle üksuse olemasolevast aktsiakapitalist, kuulutati väidetavalt, et nüüd püütakse omandada „ostmiseks saadaolevate märkimata väärtpaberite maksimaalne arv, Mis võib selle lõpuks maksma minna vahemikus 450–500 miljonit dollarit.

Majasisene kavatsus:

Teadaolevalt on Melco Resorts ja Entertainment Limited olnud pikka aega huvitatud Studio City International Holdings Limitedi täielikust omandamisest, mis asutati koos Uued Cotai ettevõtted 60/40 alusel, täpsustades ka allikast, et valminud pakkumine moodustab 99% Aomenis tegutseva alluva pakkumisest järelejäänud aktsiakapital.

Krüptiline kolleeg:

GGRAsia teatas lisaks, et siiani on ebaselge, kas New Cotai Holdings koos oma 36,3% osalus osaleb Studio City International Holdings Limited tulevases aktsiapakkumises, ehkki müüja teatas, et see on tema oma MSC Cotai Limited alluv oli pakkunud Ameerika ettevõttele “õiguse omandada täiendav osalus … hinnaga, mis on võrdne A-klassi eraviisiliste paigutuste A-aktsia aktsia hinnaga”.

Kvartali katastroof:

Väidetavalt jäädvustati ikooniline Studio City Macau Macau maailmakuulsa Cotai riba ääres puudujääk 9,4 miljonit dollarit I kvartalis korrigeeritud kasumis enne intresse, maksustamist, kulumit ja amortisatsiooni. Melco Resorts ja Entertainment Limited väitsid väidetavalt, et see puudujääk oli tekkinud pärast võistluspaiga kriimustust 96,4 miljoni dollari suurune tuulepesa võrreldava kolmekuulise perioodi kohta 2019. aastal ja oli peamiselt langenud väärtusele „pehmem jõudlus kõigis mängusegmentides.


hong kongcotai stripstudio linn macaumelco kuurordid ja meelelahutus limitedstudio linn rahvusvahelised osalused piiratud new cotai holdingsmsc cotai piiratudLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga