Jackpot King (video pesa) ettevõttelt Blueprint Gaming Limited


Briti veebikasiinomängude arendaja Blueprint Gaming Limited on teatanud, et on oma populaarses King Kong Cashi videolinnas seiklust vürtsitanud, integreerides viie- ja 20-palgalise tiitli oma Jackpot Kingi progressiivses auhinnaprogrammis.

Newarki peakontoris asuv ettevõte kasutas neljapäevast ametlikku pressiteadet, et selgitada välja, et tema uue King Kong Cash: Jackpot Kingi videopesa pakub „lisa põnevust”, andes huvilistele võimaluse suureks võita, käivitades oma tulusa progressiivse jackpot-süsteemi ratta kuningas.

Ahvi suursugusus:

Saksa mänguhiiglase tütarettevõte Gauselmanni grupp, kuulutas arendaja, et uus kolmerealine uuendus on pealegi „pakitud boonusringide ja modifikaatoritegaSamal ajal kui mängijad saavad juurdepääsu ühele sellest viis lisamängu kogudes vähemalt kolm Kongi boonus sümbolid.

Atraktiivsed reguleerijad:

Blueprint Gaming Limited selgitas seda King Kong Cash: Jackpot King pakub mängijatele ka võimalust algatada üks viiest ahvi-teemalisest modifikaatorist, sealhulgas King Kongi Spin Streak, Kuldse tünni superkeerutused, ja Banaani kahurimäed ärgates sügavast unest oma samanimelise peategelase.

Kasvav rühm:

Ettevõtte Blueprint Gaming Limited turundus- ja suhete direktor Jo Purvis avaldas pressiteate abil avaldust, et King Kong Cash: Jackpot Kingi esilinastus järgnes „operaatorite ja mängijate suur nõudlus‘Koos oma ettevõtte progressiivsete jackpot-videote teenindusaegadega, mis on laiendatud veelgihiljem sel aastal”Viie rulli lisamise teel Vorstipidu pealkiri.

Loe Purvise avaldust …

“Rullikuningas on kihutanud Jackpot Kingi sarja meie operatiivpartnerite ja lojaalse fännibaasi rõõmuks. King Kong Cashist on saanud fännide lemmik alates ajast, kui see neli aastat tagasi turule toodi ja kolme tohutut sularahapotti lisandus on loodud selleks, et muuta see klassikaline pesa veelgi ahvatlevamaks mängijatele, kes on seni oma võludest ilma jäänud. ”


video slotgauselmann groupblueprint gaming limitedjo purvisking kong cashking kong cash: jackpot kinggolden barrel super spinsbanana cannon wildssausage partyLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga