Jaapani pachinko sektori pidev lukustamisjärgne taaselustamine


Jaapanis ja hiljutises valitsuse toetatud uuringus on väidetavalt leitud, et pachinko sektor on toibumas kuu aega kestnud koroonaviirusega seotud seiskamisest, olles endiselt silmitsi paljude pikaajalisemate probleemidega.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt on Jaapanis koduks üle 10 600 pachinko saali, kuigi tollane peaminister Shinzo Abe palus vastuoluliselt kõigil neist kohtadest aprilli alguses oma uksed ajutiselt sulgeda, et aidata koronaviiruse levikut tõkestada. Allikas täpsustas, et tööstus alustas ulatuslikku taasavamist alles kuu aega hiljem, kusjuures paljud suuremad ruumid kehtestasid mitmed sotsiaalsed distantseerimisprotokollid, näiteks pleksiklaasist tõkked ja suurenenud kaugused masinate vahel.

Esmane uurimine:

Püüdes lukustuse mõju paremini mõista, Majandus-, kaubandus- ja tööstusministeerium on nüüd teadaolevalt avaldanud oma järeldused Spetsiifiliste teenindusvaldkondade statistiline uuring, kus vaadeldi traditsiooniliselt arvestavaid pachinko riideid umbes 70% sektori aastakäibest. See uurimine väitis üksikasjalikult, et nende ettevõtete maikuu kogutulud olid langenud aastaga 77,5%, umbes 66,58 miljardit ¥ (628,27 miljonit dollarit) kuigi nende juunikuu arv oli vaid umbes 31,1% madalam.

Rahustavad tulemused:

Väidetavalt oli juulikuu kohta veelgi parem uudis, kuna riigi toetatud uuring näitas, et uuritud operaatorite kogu juulikuine müük on aastaga võrreldes langenud vaid 21,1% 232,89 miljardit ((2,19 miljardit dollarit) kuigi muret on endiselt palju, sest 31-päevane periood oli pealegi esindatud 13. järjestikune võrdleva languse kuu.

Pikaaegsed peavalud:

Ehkki patroonid meelitatakse nüüd näiliselt tagasi kogu Jaapanis asuvatesse pachinko saalidesse, ütles üks Tokyos mitme nimeta operaator väidetavalt Inside Asian Gamingile, et praegune olukord püsibkarmTuleneb asjaolust, etkõik kliendid ei naase. ” Hoolimata asjaolust, et mõned suuremad kohad on suutnud meelitada 2000 mängijat päevas pärast lukustamist selgitas allikas seda paljud väiksemad ettevõtted on sellest ajast peale pankrotti läinud oletada, et lõhe üksikute saalide endi vahel suureneb.


pachinkoshinzo abetokyogaming tulud koronaviirus ühiskondlik distantseerimine lukk majanduse ministeeriumi kaubandus ja tööstusstatistika uuring konkreetsete teenindussektorite kohtaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga